Skocz do zawartości

Fabryczne Radio Harman Kardon z WRX Sti 2018


Sebastian W

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sebastian W napisał:

Drodzy. 

CZy ktoś się orientuje , czy fabryczny H&K będzie grać na innych głośnikach niż H&K. Właśnie wywalam fabryczne radio z navi  chyba je sprzedam bo po co mi one.

w Forku XT 2014 wywaliłem dziadowską serię i zamieniłem na Kenwooda. Tzeba było użyć modułu do sterowania z kierownicy i wzbudzania głośników/subwoofera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pumex1 napisał:

w Forku XT 2014 wywaliłem dziadowską serię i zamieniłem na Kenwooda. Tzeba było użyć modułu do sterowania z kierownicy i wzbudzania głośników/subwoofera. 

Tak, to wiem. Juz mam wszystko ogarnięte. Chodzi mi raczej o fakt czy ewentualny kupujący ogarnie temat do innych głośników niż H&K?

Nie chcę nikogo w trąbę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian W napisał:

Chodzi mi raczej o fakt czy ewentualny kupujący ogarnie temat do innych głośników niż H&K?

Nie chcę nikogo w trąbę zrobić

przez analogię - zakładam, że mogą być jakieś dodatkowe moduły - szczególnie dotyczy to subwoofera, Ale to akurat nie są jakieś duże pieniądze. Dla przejściówki Kenwood -> głośniki HK koszt z tego co pamiętam nie przekroczył 200 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sebastian W napisał:

a z ciekawości - ile można sobie życzyć za takie radio z navi ? z STI 2018.

szczerze mówiąć ciężko mi powiedzieć po ile Twój model chodzi. Ja miałem z 2014 - więc starsza wersja. Poszła chyba za  500 (żona sprzedawała, więc nie pamiętam dokładnie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anakinsky napisał:

Szymon, sprzedałeś HK za tyle?

nie pomnę czy to było 400 czy 500, bo to żona ogarniała. Ale było coś koło tego. To za mało czy za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 09:39, anakinsky napisał:

Pytam orientacyjnie, bo sam sprzedaję...

Troszkę w ciemno było strzelane jeśli chodzi o cenę, ale dogadaliśmy się z kupującymi, więc chyba było w miarę trafione :) 

poza tym co by złego nie mówić to HK ma dobry sprzęt. Mam fajne nagłośnienie do kina domowego na bardzo ładnych i niewielkich głośnikach + subwoofer i z Yamahą jak na takie dębowe ucho jak moje - grają zacnie. Pozbywałem się z 2 powodów - 1 kwestia aktualizacji nawigacji, a dwa - nie było żadnej współpracy z Android Auto. 

Skorzystałem z "Ken-wóda" ;), niektórzy mówią, że lepiej było brać Alpine w tej klasie cenowej, ale akurat wszedł pod koniec roku model z 2020, więc nie chciałem czekać na odpowiedź Alpine. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 12:01, pumex1 napisał:

przez analogię - zakładam, że mogą być jakieś dodatkowe moduły - szczególnie dotyczy to subwoofera, Ale to akurat nie są jakieś duże pieniądze. Dla przejściówki Kenwood -> głośniki HK koszt z tego co pamiętam nie przekroczył 200 PLN. 

Skąd brałeś moduł by wzbudzić HK . jestem teraz w punkcie audio - bebechy na wierzchu  i nie możemy wzbudzić wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sebastian W napisał:

Skąd brałeś moduł by wzbudzić HK . jestem teraz w punkcie audio - bebechy na wierzchu  i nie możemy wzbudzić wzmaka

Zlecałem wszystko firmie car-audio. Dam Ci namiar na PW to zadzwonisz do nich, może mają na stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...