Skocz do zawartości

Forester SH kamera cofania


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz nawyk cofania "na lusterka" to na lusterku to dobra opcja, korzystasz odruchowo. Mam taką w busie, estetycznie wygląda to tak sobie, trzeba upchnąć kable.

Jak mam w radiu, to zazwyczaj tylko rzut oka na koniec, czy może jeszcze poprawić. Dla odmiany małżonka tę w radiu uważa, a busa prowadziła ze dwa razy.

 

W SJ nie mam kamery, może też bym włożył...

Jak coś fajnego namierzysz na ali, pochwal się w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od Siebie że jeśli już chcesz kupować to dobierz sobie taką z diodami IR. Dużo lepiej widać niż na tej ze zwykłymi. Opcja z lusterkiem wstecznym jest dobra. Zwłaszcza że można dorwać też taką w której ekran z kamery zajmuje całe lusterko a nie jakiś mały wycinek. Można go sobie przesunąć jak na telefonie góra dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dam znać. Na razie rozważam nawigację z Ali którą ma dwóch znajomych + kamera. Lub jakiś zestaw lusterko + kamera. Wszystko rozejdzie się o koszt montażu. Pewnie będę szukał kamery wifi/bt. Żeby uniknąć ciągnięcia kabli przez całe auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem, wprawdzie do SG, ale kamerę z Ali + podstawowy ekran w lusterku. Kamera dopasowana do klapy, dedykowana do mojego Forka. O montażu więcej w Nasze Subaru w moim wątku, ale dużo się nie zeszło, a przeciągnięcie jednego kabla to krótka piłka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ajax napisał:

Ok dam znać. Na razie rozważam nawigację z Ali którą ma dwóch znajomych + kamera. Lub jakiś zestaw lusterko + kamera. Wszystko rozejdzie się o koszt montażu. Pewnie będę szukał kamery wifi/bt. Żeby uniknąć ciągnięcia kabli przez całe auto. 

Daj, proszę linka, bo mi bardziej na nawigacji zależy jak kamerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mike-m napisał:

Ja założyłem, wprawdzie do SG, ale kamerę z Ali + podstawowy ekran w lusterku. Kamera dopasowana do klapy, dedykowana do mojego Forka. O montażu więcej w Nasze Subaru w moim wątku, ale dużo się nie zeszło, a przeciągnięcie jednego kabla to krótka piłka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Możesz podesłać link do tego co wybrałeś?

 

 

40 minut temu, BiP napisał:

Daj, proszę linka, bo mi bardziej na nawigacji zależy jak kamerze.


Nie wiem czy to dokładnie z tej aukcji ale mniej więcej coś takiego. W lutym jadę do mojego mechanika na przegląd to ma mi opowiedzieć co i jak z tymi nawigacjami. 

https://pl.aliexpress.com/item/32956568106.html?src=criteo&albch=remarketing&acnt=criteo-LF&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=157466&device=pc&aff_platform=criteo&clickid=6009b5cb77814aca7ff7229113009cf6_1611249099_32956568106

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BiP napisał:

Daj, proszę linka, bo mi bardziej na nawigacji zależy jak kamerze.

Proszę bardzo. 

 

https://www.aliexpress.com/i/33000087861.html

 

Początkowo miałem taką w ramce na rejestracje, ale wygląda to marnie, a i jakość gorsza niż tej powyżej.

 

a tutaj jak to u mnie wygląda:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...