Skocz do zawartości

Szukam forestera a jestem zielony


Hepward

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ewemarkam napisał:

Napisałem wyżej że Forestery 1 i 2 mają problemy z kielichami.

Sorry to cos źle przeczytałem. Obejrze chyba to auto żeby mieć juz jakiś pogląd. Outback niby spoko choc nie potrzebuje kombi ale jednak forester ma ten pazur ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hepward napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0benzyna-4x4-ID6DCytd.html

Znalazłem coś takiego nawet z mojej miejscowości. Te modele nie maja problemu z kielichami? Oczywiście podoba mi się bardziej polift ale założenie jest tskie zeby auto kupic, zadbać i zeby służyło dlugi czas na zime i wieś. A problemy kielichow w tym nie pomogą.

Mają ale silniki trwalsze i tańsze w serwisie. Zapytaj czy się zgodzi na obejrzenie kielichów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .Misza. napisał:

Tylko weź pod uwagę, że to dość małe kombi :)
Jest raptem o 2,5cm dłuższy od Astry J HTB

Zależy czego oczekujesz od auta.
Chociaż szafka 220x70x35 jakoś weszła w całości. Ale za wygodnie, to nie jechało się :)

To prawda auto jest na styk ale nie zdarzyło mi się jeszcze wieźć czegoś co by się nie zmieściło. Kuchenka ze zmywarką bez demontażu fotelika dziecięcego? Checked. Orbitrek bez składania? Checked. Trzy rowery po zdjęciu przednich kół? Checked. Etc. etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam s turbo z lpg już od 2014r automat skrzynia. Powiem tak kup na początek sobie forka w dobrym stanie blacharskim 125KM lub 158KM automat, manual nie ma się czego bać, te skrzynie się nie psują. Użytkowanie, utrzymanie Turbo- już więcej kosztuje. Właściwości jezdne są bardzo dobre ciężko jest mi się rozstać. Korozja kielichów i nadkoli- progów w mniejszym stopniu to ich bolączki. Regulacja zaworów - też bym brał to pod uwagę 2.0 125KM raczej nr1 dla ciebie , jak na pierwszego forestera. Za 20 tysi znajdziesz egzemplarz w dobrym stanie- powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...