Skocz do zawartości

Nasze doświadczenia z jazdy Subaru e-BOXER


Paweł L

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Ja do swojego Bandyty zamówiłem elektroniczny odstraszacz gryzoni. Zamontowany przez ASO, wygląda jak z fabryki i mam nadzieję, że spełnia swoje zadanie.


No teraz tylko czekać, aż ta informacja się rozniesie wśród gryzoni i się dowiedzą, że jest odstraszacz i na dodatek montowany przez ASO ;D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pozostać w temacie "Nasze doświadczenia ...".

Miałem takie doświadczenie z jazdy Subaru E-boxer, że trzeba było gwałtownie zjechać do sporego krawężnika i rozdarło 2 opony.  Do Assistance Subaru dodzwonić się było ciężko, ale Assistance w Aviva zachowało się w porządku, sprawnie.  Koniec końców, z racji potrzeby szybkiego posiadania sprawnego Forka odpuściłem szukanie oraz czekanie na pasujące opony i kupiłem komplet Dunlopów.

Tak więc - nikomu nie życząc źle - ale gdyby ktoś potrzebował to mam na zbyciu 2 opony letnie Bridgestone Dueler H/P 98 V Sport - 225/55/18 po przebiegu tylko 3000 km, w stanie idealnym. Pasują na pewno do tegorocznych Foresterów e-boxer. 

 

Ps. przez te 3 dni prób znalezienia ww. Bridgestone Dueller itd. - owszem, wulkanizator znalazł opony, chyba w intercars, specyfikacja jak w moich. Opony przyjechały szybkim kurierem i okazało się, że bieżnik jest inny. Inne, dostępne w sieci a 1900 pln za sztukę. Hmm ...

20210916_185031.jpg

20210916_184928.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Robgas44 napisał:

Żeby pozostać w temacie "Nasze doświadczenia ...".

Miałem takie doświadczenie z jazdy Subaru E-boxer, że trzeba było gwałtownie zjechać do sporego krawężnika i rozdarło 2 opony.  

To musiałeś ostro cisnąć, że takie straty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robgas44 napisał:

zjechać do sporego krawężnika i rozdarło 2 opony. 

 

54 minuty temu, kriskristoffers napisał:

To musiałeś ostro cisnąć, że takie straty ;)

Nie koniecznie. To delikatne opony i profil niski jak na takie "igraszki". 

Moja żona miała taką samą sytuację, jednak rozdarła o krawężnik jedną oponę i gdy były praktycznie do wymiany. 

U nas to był bardziej efekt przesiadki z Wranglera.

Jednak aż nie mogę uwierzyć że nie dało się kupić tych opon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W weekend zrobiłem trasę 870 km w trasie, trochę miasta. Średnie spalanie z 3 tankowań oscylowało w przedziale 7,4 - 7,9L/100 km. Przy okazji pytanko. Czy ktoś z szanownych forumowiczów kupował dedykowaną kratkę bagażnika do Forestera SK? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.10.2021 o 13:56, kriskristoffers napisał:

Przy okazji pytanko. Czy ktoś z szanownych forumowiczów kupował dedykowaną kratkę bagażnika do Forestera SK? 

a po co Ci dedykowana kratka ? :) kup w sklepie zoologicznym uniwersalna kratkę np taką kratka Trixie montujesz w 2 minuty i demontujesz w 2 minuty a koszt dużo mniejszy :) mam takie rozwiązanie u Siebie

no chyba że lubisz przepłacać ;) 

Edytowane przez _akir_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam taką z zooplus. Ale jest montowana łapami do podsufitki i na dole stopy na podłodze bagażnika przez co zabiera miejsce za oparciami i średnio mi to leży.

 

IMG_20210906_142833.thumb.jpg.d719d7428f7c8b8ef5e7a478973da802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kriskristoffers napisał:

No mam taką z zooplus. Ale jest montowana łapami do podsufitki i na dole stopy na podłodze bagażnika przez co zabiera miejsce za oparciami i średnio mi to leży.

to zerknij na cos takiego 

image.thumb.png.6291882f6b938165db6196f7860adad7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, _akir_ napisał:

to zerknij na cos takiego 

image.thumb.png.6291882f6b938165db6196f7860adad7.png

No też chyba na podłożu się opiera? W tygodniu jadę do ślusarza ws dorobienia cybantów do boxa, to może zrobiłby przeróbkę tej mojej kratki, żeby tak zrobić łapy, aby były zaczepiane po bokach w uszach na siatkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kriskristoffers napisał:

No też chyba na podłożu się opiera? W tygodniu jadę do ślusarza ws dorobienia cybantów do boxa, to może zrobiłby przeróbkę tej mojej kratki, żeby tak zrobić łapy, aby były zaczepiane po bokach w uszach na siatkę :)

nie, to akurat montujesz na pałąkach zagłówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...