Skocz do zawartości

zakup forestera II z 2005 na co być gotowym


corben

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrzały mnie ostatnio te forestery, ale nie mam z nimi doświadczenia, a nie chce sie wpakować na 20k serwisowania od samego początku.

Podpowiecie o co pytać, na co zwracać uwagę przy rozmowie ze sprzedawcami? 

No i właśnie wyskoczyło takie ogłoszenie: 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-subaru-forester-2-5-xt-zakuty-silnik-nowy-rozrzad-hamulce-ID6DhGel.html#66fdd54ee9

spełnia wszystkie moje zachcianki, silnik to aż przerasta, ale trochę mam stracha, że właśnie zaczyna się sypać i stąd sprzedaż. Samo sprzęgło to już ponad 2k z tego co czytam. Ktoś doświadczony poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie główna sparawa to korozja i wydaje mi się ,że widać purchle na nadkolach. Jak chcesz mieć tutaj w miarę spokój to szukaj z Hiszpanii i od razu na zabezpieczenie. Silnik zrobisz, skrzynie wymienisz ale z korozją ciężko walczyć (szczególnie tyłu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Polecasz podziabać śrubokrętem czyjeś auto?
Po kielichach jak najbardziej. I jak będę sprzedawał moje to sam przyniosę śrubokręt :)

Może i przesadzam z tym śrubokrętem ale kielichy są beznadziejne do sprawdzenia.

Od koła brud i konserwacja a od bagażnika plastiki. A po środku sito :(

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, coocer napisał:

Po kielichach jak najbardziej. I jak będę sprzedawał moje to sam przyniosę śrubokręt :)

Może i przesadzam z tym śrubokrętem ale kielichy są beznadziejne do sprawdzenia.

Od koła brud i konserwacja a od bagażnika plastiki. A po środku sito :(

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Wszystko się zgadza tylko śrubokrętem porobisz komuś ślady do gołej blachy, i co dalej? Nie każde auto jest przegnite, a Ty właśnie zrobiłeś komuś piękne miejsca do powstania ognisk korozji. Na miejscu sprzedającego bym się nieco zdenerwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...