Jump to content

Recommended Posts

kontrole trakcji w legacy mozna wylaczyc ?

Zakładając, że w Legacy jest tak samo jak w OBK (a raczej jest), to jest po lewej taki przycisk co to wyłącza. Niemniej jednak kontrola trakcji w Subaru jest tak ustawiona, że nie wychyla się przed szereg i pozwala jeździć bokami.

...chyba tylko na śniegu... :mrgreen:

roberto

• Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiadomo juz cos o silnikach w legacy 08? lub kiedy bedzie dostepny w salonach ?

niestety na 07 w takim kolorze i wersji jaka chce trzeba i tak czekac ponad 3 miechy;/

wiadomo juz cos o silnikach w legacy 08? lub kiedy bedzie dostepny w salonach ?

niestety na 07 w takim kolorze i wersji jaka chce trzeba i tak czekac ponad 3 miechy;/

cos wiadomo o tych silnikach w modelu 08, nie wiem tylko czy już mogę o nich mówić :mrgreen:

system stabilizacji toru jazdy jest na wyposazeniu seryjnym w modelu 2.0 AT od wersji RA 000. Istnieje możliwość 100% dezaktywacji systemu. Jedynym modelem z manualną skrzynią i systemem stabilizacji toru jazdy w gamie Subaru, jest Legacy SPEC B.

Pozdrawiam

Raju

• 2 weeks later...

mam pytanie jeszcze odnosnie wersji CELEBRATION. na stronce pisze ze jest to wyposazenie RA plus szmery bajery, ale nigdzie nie pisze ktora to wersja RA czy TRE czy 000

edit.

Raju możesz juz zdradzic conieco o silniakach w modelu 08 ?? wkoncu nowy model bedzie juz niedlugo w salonach i nie wiem co brac czy 07 czy moze 08