Jump to content

Recommended Posts

Mam nadzieje ze przetrwa kilka lat :D

W accordzie ma za sobą 140 kkm i jest w stanie nowości. W Volvo po roku widziałem prawdziwą w oplakanym stanie.

• Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po 1,5 roku użytkowania (i pielęgnacji środkiem do "obsługi" skóry a'la Shell) - stan oceniam na "super"!

Także się nie przejmuj ... aczkolwiek dbaj - nienawilżona skóra pęka. Także od czasu do czasu trzeba ją przemyć odpowiednim środkiem, najlepiej z miodem pszczelim.

Niestety error

Fotele nie są w całości skórzane - część jest wykonana ze skóry ekologicznej, sztucznej czyli...

Wydaje mi się, że plecy i siedzisko ale głowy nie dam, które konkretnie elementy...

a mówiłeś, że ma skórzaną tapicerkę jak mi dawaleś auto :mrgreen: tak się własnie wychodzi na interesach z rodziną :mrgreen:

• 2 weeks later...

mam jeszcze pytanie, czy slyszeliscie o tej firmie : http://www.wikarpodhale.pl/

jest to niezalezny dealer no i oferuja legacy w wyposazeniu rc za 29k euro a we wroclawiu to samo autko ponad 33.300

czy potem nie bedzie problemow z uznaniem gwarancji i serwisowaniem auta we Wrocławiu? auto oczywiscie nowe,na gwarancji.

Dowiedz się - z jakiego kraju pochodzi auto, bo najprawdopodobniej z Beneluxu - z którego gwarancja nie jest respektowana.

auto z Skandynawii

no i jeżeli kupiłbym tam auto czy później nie byłoby problemu np z montażem w serwisie PL np czujników cofania ?

firma twierdzi ze zadnych problemow z uznaniem gwarancji nie bedzie, ale dlatego pytam tu wole sie upewnic ;)

Jak ze Skandynawii - to faktycznie lajt. Napisz do użytkownika Michalis. On ma auto ze Skandynawii - odpowie Ci na Twoje pytanie chyba najlepiej...

czyli rozumiem ze nie bedzie problemu dolozyc kilka rzeczy w serwisie w PL takich jak np czujnik ?

Wg mnie - nie. Dlaczego miałby być problem?

mam jeszcze pytanie, czy slyszeliscie o tej firmie : http://www.wikarpodhale.pl/

jest to niezalezny dealer no i oferuja legacy w wyposazeniu rc za 29k euro a we wroclawiu to samo autko ponad 33.300

czy potem nie bedzie problemow z uznaniem gwarancji i serwisowaniem auta we Wrocławiu? auto oczywiscie nowe,na gwarancji.

http://www.autocc.pl/welcome/index.php

moze kupowales w tej firmie ?

Na forum znalazłem....

Sugeruję przejść z tą dyskusją na PW, bo jest to niezgodnie z założeniami forum.

Patrz wyżej.

Prowadzenie i reklamowanie działalności konkurencyjnej wobec SIP na forum SIP jest niedozwolone.

Forestera kupiłem w SIP-ie. Ale z cenami mogliby trochę spauzować.... :mrgreen:

kontrole trakcji w legacy mozna wylaczyc ?

Zakładając, że w Legacy jest tak samo jak w OBK (a raczej jest), to jest po lewej taki przycisk co to wyłącza. Niemniej jednak kontrola trakcji w Subaru jest tak ustawiona, że nie wychyla się przed szereg i pozwala jeździć bokami.