Skocz do zawartości

Historia rajdów, czyli wszystko co najlepsze!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe raczej konieczność. Jaroszewicz rozwalił Stratosa na ktory wydali majątek wiec coś trzeba było zrobić z tym co zostało.

W każdym razie nikt w tamtych czasach nie przypuszczal ze  stanie sie ikoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Radiostrade Noca Radia Kraków. Więcej podcastów na kanale.

 

 

Waldemar Doskocz byly kierowca i szpieg Leszka Kuzaja o Leszku:

 

Cyt.Z Leszkiem to było tak. Co było pisane to było jechane. Jak Leszek na prawdę zaczął  jechać szybko podchodził do mnie Andrzej Górski i mówił.  Waldi proszę cię, wiecej  syfów pisz więcej syfów...... 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wykopalisko :) 

A Janusz Szerla po prostu mistrz :) Tak zalatwia sprawy dyrektor rajdu z prawdziwegozdarzenia :)

 

 

Przyznam szczerze ze prolog do Polskiego 1998 przeszedł chyba do historii rajdów a na pewno polskich.200 tys osób wokół błon to trzeba było zobaczyć na żywo.

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turdziGT napisał:

Przyznam szczerze ze prolog do Polskiego 1998 przeszedł chyba do historii rajdów a na pewno polskich.200 tys osób wokół błon to trzeba było zobaczyć na żywo.

 

Pamiętam to jakby było wczoraj. Na prologu stałem na wyjściu ze stadionu w Al. 3 Maja. Kuzi złamał tam felgę w swojej pięknej niebiesko-czerwonej Petro Imprezie. Tylne koło bez szprych dotoczyło się praktycznie pod nogi safeciarzy stojących koło mnie. I ten widok z przęsła mostku na Rudawie na Focha z szykaną, dźwięk slicków i zapach rajdowego paliwa. To były piękne gówniarskie lata... Ten OS faktycznie najbardziej utkwił mi w głowie ze wszystkich, jakie oglądałem. I te tłumy ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem na pętli. Leszek sie przy nas obrócił jadąc na dwóch kołach. Huk tego samochodu pełzającego na tych kikutach urwanych felg był niesamowity.i tak jak musisz dźwięk klejących sie slikow na prostych.Mega.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, K0 MAR napisał:

 

Pamiętam to jakby było wczoraj. Na prologu stałem na wyjściu ze stadionu w Al. 3 Maja. Kuzi złamał tam felgę w swojej pięknej niebiesko-czerwonej Petro Imprezie. Tylne koło bez szprych dotoczyło się praktycznie pod nogi safeciarzy stojących koło mnie. I ten widok z przęsła mostku na Rudawie na Focha z szykaną, dźwięk slicków i zapach rajdowego paliwa. To były piękne gówniarskie lata... Ten OS faktycznie najbardziej utkwił mi w głowie ze wszystkich, jakie oglądałem. I te tłumy ludzi :)

I ja też tam byłem.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche historii naszych rodziców kiedy to kierowcy rajdowi regularnie startowali w wyścigach. Notabene Janusz Szerla jest jedynym polskim kierowca zdobył 3 tytuły w tym samym roku. Mistrz polski RSMP , wyścigów płaskich i wyścigów górskich. 

Tu Renault 5 Turbo Błażeja Krupy w barwach Elf i LOTu B)

 

IMG_8895.JPG.70c4e69c0d59a04317b903d37e3d06fc.JPG

 

IMG_8897.JPG.c576868373dda3b59422fcb345d15094.JPG

 

IMG_8885.JPG.81bfbbeb70bcfbca638585b307668dc5.JPGIMG_8896.thumb.JPG.cb852feed8ede6c0654223d2a540ab8f.JPG

IMG_8892.JPG.af310a463fb3bcba1e1d8295d1d96162.JPG

IMG_8890.JPG.5c3135b5dfef985ebb6ddb8f42aba769.JPG

 

IMG_8894.JPG.74539e2a4a435614cb5934d1e7018f72.JPG

 

 

I taki tam jeden z naszych zacnych forumowiczów :mrgreen:

 

IMG_8884.thumb.JPG.d6ed3e3fc9a26d8a34429794417ce28c.JPG

 

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka na testach.... 

Rolka 7x przez dach po pieńkach ściętych drzew..

Rolka po krzakach... 

 

3 dzwony, w tym mega grube rolowania ale co tam, 8 miejsce na mecie rajdu... "Świnia ma jechać!!!"  :evil2:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdziGT napisał:

Ja stałem na pętli. Leszek sie przy nas obrócił jadąc na dwóch kołach. Huk tego samochodu pełzającego na tych kikutach urwanych felg był niesamowity i tak jak musisz dźwięk klejących sie slikow na prostych.Mega.

Też stałem wtedy na tej pętli, to był totalny kosmos ile tam było wtedy ludzi :)

Jako olsztyniak kibicowałem oczywiście KH, niemniej to czerwono niebieskie malowanie Imprezy LK i te lampy z przodu to była petarda.

Dla ścisłości to był Rajd Polski 1999, a nie 1998.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, respect napisał:

Też to widziałem :). Szkoda,że myśmy wtedy się nie spotkali.:)

Pomyślcie sobie ze on tak dojechał pod Makro bo tam byl park serwisowy a nie miał zapasu. Z tymi lampami z przodu i malowaniem ta Impreza była mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...