Jump to content

Od czego ta kostka??

teeste
 Share

Recommended Posts

Na zdjęciu kieruj się w dół po linii prostej od zaznaczonego kabla. Na samej krawędzi widać czujnik do którego powinien być przypięty. Brakuje przewodu łączącego zaznaczoną kostkę z czujnikiem.

Nie bardzo rozumiem??

Mógł Byś bardziej łopatologicznie??

ten kabelek jest bardzo krótki i wychodzi z wiązki powyżej (zaznaczyłem strzałką) a w pobliżu nie widzę miejsca na wpięcie go - ma dosłownie ok 10 cm.

IMG_20210115_145005.jpg

Patrzyłem przy pompie wspomagania nie ma żadnej kostki także może była wstawiona inna pompa a kostka sobie wisi.Błędow nie ma wszystko działa, kostkę schowałem żeby nie wisiała i tyle.

• Like 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Jest to orginalna kostka do podłączenia haka holowniczego. A istnieje możliwość podłączenia bez używania kostki? Czyli wykorzystanie tych przewodów które są potrzebne do wtyczki 7 pinów.
Jasne że możesz. A dlaczego nie?

Ale nie ucinaj jej. Dolutuj przewody do tych przy kostce. Robi się to tak....
Scinasz nożykiem izolacje tak jakbyś obierał marchewkę, kawałek dosłownie jedno pociągnięcie. Cynujesz odsłonięta żyłę, cynujesz przewód który chcesz dolutować, grzejesz wszystko razem i dopiero izolujesz.
Niech Ci nie przyjdzie do głowy używać tych szybko złączek. Badziewie to jakich mało. Po pewnym czasie traci styk i nagle gniazdo przyczepy przestaje działać.

5 godzin temu, Danieelo napisał:

Czyli zaizolować niepotrzebne przewody i będzie działało?

oj, trzeba uważać, żebyś nie wzbudził samo destrukcji. 

A tak na poważnie, jak zadajesz takie pytania, to może lepiej jak poprosisz kogoś kumatego w elektryce samochodowej.

• Like 1