Skocz do zawartości

Subaru Outback III 2,5 4AT - znowu o napędzie, ale tylko dwa konkrety ;)


sartek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.03.2021 o 09:09, Lipton napisał:

@BelegUSMam coś takiego w swoim Outbacku II. Byłbyś łaskaw mnie oświecić co tam w takim razie siedzi tak konkretnie?:)

IMG_5228.JPG

Ja wiem, że jestem niewydarzony, ale czy ktoś może mnie oświecić, gdzie można znaleźć ten magiczny kod? Szukam pod maską, szukam i znaleźć nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sartek napisał:

Ja wiem, że jestem niewydarzony, ale czy ktoś może mnie oświecić, gdzie można znaleźć ten magiczny kod? Szukam pod maską, szukam i znaleźć nie mogę...

Na tabliczce znamionowej też jest. Zrób fotkę to pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sartek napisał:

hmmm... ten... tego... nie wiem, czy przejdzie mi to przez klawiaturę, ale... gdzie jest tabliczka znamionowa?

 

Pod maską, jak mnie pamięć nie myli to albo okolice kielicha albo gdzieś bardziej z przodu. Po stronie kierowcy. Jak tam nie ma to po otwarciu drzwi kierowcy naklejka we wnęce na słupku albo nad progiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sartekOtwórz maskę i zrób zdjęcie poglądowe stojąc z przodu auta:>

Ten numer skrzyni to znajdziesz z kolei jak zerkniesz za silnik stojąc po stronie kierowcy. Chyba że się odkleiło, bo to jest chyba nalepka jak tak teraz patrzę na swoje zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię zdjęcie, ale w świetle dziennym, bo teraz nic sensownego mi nie wyszło.
Zresztą to nie jest aż takie istotne, byłem po prostu ciekawy, gdzie widać te numery, u mnie ich nie znajduję. Może faktycznie ich już nie ma, bo wygląda to jak nalejka.
Z serwisówki i tak wynika, że w moim aucie były montowane wyłącznie skrzynie z MPT, także nawet gdybym numer znalazł, wiemy, co by z niego wynikało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - będę miał w dobrych $ sprawną skrzynię z H6 II gen o oznaczeniu TV1BYVDAA. Kupiłem z kolegą OBK-a dla jego flaków (i on i ja mamy ten sam model, jego wg. VIN-u stał na placu 42 numery za tym kupionym na części, są identyczne). Jeśli ktoś z Was zrobi użytek z tej skrzyni albo z jej magicznej dupki to piszcie. Będzie do odbioru pod Poznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...