Skocz do zawartości

Subariada - Mołdawia - 26 czerwca - 3 lipca 2021


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Co to jest "srebrna maskownica dolna zderzaka"?? To zderzak trzeba maskować???:krecka_dostal:

Taki plastik, który udaje stalową osłonę drążków kierowniczych i spodu chłodnic.

U dealerów na liście dodatków offradowych samochodu. ;)

Koszt ok 850 PLN 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mechanik napisał:

Taki plastik, który udaje stalową osłonę drążków kierowniczych i spodu chłodnic.

U dealerów na liście dodatków offradowych samochodu. ;)

Koszt ok 850 PLN 

 

Aaa, czyli to co trzeba odkręcić, żeby nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki plastik, który udaje stalową osłonę drążków kierowniczych i spodu chłodnic.
U dealerów na liście dodatków offradowych samochodu. 
Koszt ok 850 PLN 
 

To to drugie. Offradowy plastik który nakleja się na dół zderzaka aby zmniejszyć i tak za duży kąt natarcia


cab4b34d7906873009315ae5e0eb0488.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, przemekka napisał:

Nie Jimny tylko Grand Vitarę. Kupiłem córce pierwsze auto. ;)

 

20210706_142432.jpg

 

Lift już jest widzę. Jakieś 2":thumbup:

Felgi ładne. 

Widzę opony na razie delikatne... Wrzućcie STT PRO, wyglądają ładnie, nadają się i w teren i na asfalt. Żona jeździ na nich non stop swoim krótkim, w większości miasto i bardzo dobrze sobie radzą, za to w terenie nieporównywalnie lepiej. Zimą różnie, ale Iza super sobie radziła i nie narzekała. Lepsze MT to mogę polecić Yokohama g003 mt. Lepsze we wszystkim, a co dziwne są agresywniejsze od STT PRO. 

Żeby nie było off top, na Mołdawię, bierz MT.. :thumbup: G015 zostawcie na zimę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mołdawii już byliśmy. ;) Może w końcu uda mi się skończyć montowanie filmu z tego wyjazdu, bo się też wtedy działo. 

 

Liftu jest 3 cale plus jeden cal na oponie. Chciałem SST Pro, ale nie było rozmiaru, który by mi podszedł. 

Postawiłem więc na AT-ka, który lepiej niż BFG radzi sobie na asfalcie, a podejrzewam, że spędzi tam 90% czasu. Czekam jeszcze na stalowy most do przodu, bo oryginalnie jest aluminiowy i strach zapinać 4x4. ;)

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, przemekka napisał:

Postawiłem więc na AT-ka, który lepiej niż BFG radzi sobie na asfalcie, a podejrzewam, że spędzi tam 90% czasu.

Zobaczysz za rok.. ;) też mam komplet kół z AT u gumiarza... tylko wogóle go już nie zakładamy. Po prostu na MT auto lepiej wygląda, pali w zasadzie tyle samo, współczesne MT są technologicznie świetne, dobrze się wyważają. Natomiast w terenie różnica kolosalna, a w teren i tak w weekend się gdzieś wyskoczy. 

Zobaczysz za jakiś czas... też zmienicie zdanie. ;)

Fajne autko :ok:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...