Jump to content

Forester 2.5XT - szukam wydechu

Mario81
 Share

Recommended Posts

Witam Szanowne Grono , jestem tu nowy , właśnie kupiłem Forka 2006 2.5 turbo i szuka czegoś na wydech , tak żeby ładnie bulgotało a nie rozwalało czachy w środku . Może coś macie na sell , może podeślecie linka . Z góry dziękuję i pozdrawiam

Musisz zmienić tylko tłumik końcowy na przelotowy. Ja mam TurboWorks TW-TL-020 - brzmi przepięknie (powiem nieskromnie że nie słyszałem ładniej gadającego Subaru niż mój) ale szybko traci wygląd, kosztuje koło dwóch stówek. Wolałbym żeby mniej buczał w okolicach 3000 rpm ale żonie i dzieciom się podoba więc zostawiłem.

Edited by rutra80

No właśnie o końcowy mi chodzi z tym że za wielkiego wyboru nie ma . Ponoć od imprezy pasuje tylko trzeba uchwyty troszkę poprzeginać . Wolałbym zapłacić nieco więcej ale żeby był sprawdzony i nie był do wywalenia po pierwszej zimie

9 godzin temu, remuch napisał:

Patrzyłeś może na to ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta/tlumik-tlumiki-subaru-forester-impreza-legacy-nierdzewka-sportowy-CID5-IDGpBpW.html

Ja szukam do 2.0 turbo i właśnie zastanawiam się na tym

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Bardziej zastanawiam się nad takim czymś , właśnie chciałbym uniknąć cięcia seryjnego bo jest w dobrym stanie i wolałbym kupić kompletny do montażu

https://allegro.pl/oferta/tlumik-koncowy-sportowy-subaru-forester-sg-03-07-9910507130?utm_medium=app_share&utm_source=facebook