Jump to content

Srednica wydechu

Piciak
 Share

Recommended Posts

Dzien dobry :)

Chce zakupic tlumik koncowy Turboworks ale nie wiem jaka srednice wydechu ma Impreza GT GF8 216 koni z rocznika 2000. Chodzi mi o sam koniec wydechu, ktory przechodzi w tlumik koncowy.

Udzieli ktos informacji? :)

8 godzin temu, Piciak napisał:

Dzien dobry :)

Chce zakupic tlumik koncowy Turboworks ale nie wiem jaka srednice wydechu ma Impreza GT GF8 216 koni z rocznika 2000. Chodzi mi o sam koniec wydechu, ktory przechodzi w tlumik koncowy.

Udzieli ktos informacji? :)

2.5 cala

Mnie się jednak wydaje, że seria GT-ka (218 KM) ma 2" a nie 2,5" - jak miałem założonego końcowego H&S to flansza w środkowym chyba była właśnie przespawana na 2,5" ale wg mnie seria ma równe 2". Głowy sobie jednak nie dam uciąć za poprawność mojego stwierdzenie - nie mam GT-ka na podorędziu żeby zmierzyć.  

18 minut temu, dominikon napisał:

Mnie się jednak wydaje, że seria GT-ka (218 KM) ma 2" a nie 2,5" - jak miałem założonego końcowego H&S to flansza w środkowym chyba była właśnie przespawana na 2,5" ale wg mnie seria ma równe 2". Głowy sobie jednak nie dam uciąć za poprawność mojego stwierdzenie - nie mam GT-ka na podorędziu żeby zmierzyć.  

Panie wolnossak ma 2.25 cala. Ostatnio zmieniałem kilka tłumików i wydech ma 2.5 cala

Edited by Maniek95

@Piciak Sorry w takim układzie za wprowadzenie w błąd i zaśmiecanie wątku. Milknę więc w temacie.

• 3 weeks later...

A przypadkiem oryginalne układy nie miały jakiegoś niestandardowego wymiaru? Gdzie kiedyś czytałem, że mają 2.17 cala czy 2.2 cala

• 4 weeks later...
A jeszcze pytanie mam.
co z Policja i takim wydechem? Zatrzymaja mnie za zbyt glosny wydech, nacisne guzik, zeby byl cichy i co wtedy? Jak to prawnie wyglada? Ktos cos?
Nie wiem ale wiele razy mijałem patrol, nic nie powiedzieli. Diagnosta też się nie czepiał na przeglądzie.
Wyjeżdżam na osiedle to ja zamykam,ale parę razy o 5:30 rano zdarzyło mi się odpalić na otwartej w garażu pod blokiem. Sąsiad na 1 piętrze słyszy.