Skocz do zawartości

Srednica wydechu


Piciak

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Piciak napisał:

Dzien dobry :)


Chce zakupic tlumik koncowy Turboworks ale nie wiem jaka srednice wydechu ma Impreza GT GF8 216 koni z rocznika 2000. Chodzi mi o sam koniec wydechu, ktory przechodzi w tlumik koncowy.

Udzieli ktos informacji? :)

2.5 cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jednak wydaje, że seria GT-ka (218 KM) ma 2" a nie 2,5" - jak miałem założonego końcowego H&S to flansza w środkowym chyba była właśnie przespawana na 2,5" ale wg mnie seria ma równe 2". Głowy sobie jednak nie dam uciąć za poprawność mojego stwierdzenie - nie mam GT-ka na podorędziu żeby zmierzyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dominikon napisał:

Mnie się jednak wydaje, że seria GT-ka (218 KM) ma 2" a nie 2,5" - jak miałem założonego końcowego H&S to flansza w środkowym chyba była właśnie przespawana na 2,5" ale wg mnie seria ma równe 2". Głowy sobie jednak nie dam uciąć za poprawność mojego stwierdzenie - nie mam GT-ka na podorędziu żeby zmierzyć.  

Panie wolnossak ma 2.25 cala. Ostatnio zmieniałem kilka tłumików i wydech ma 2.5 cala

Edytowane przez Maniek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok, dziękuję ślicznie za odpowiedzi Panowie :)

 

Jeszcze mam jedno pytanie, przegladałem ostatnio aukcje i rzuciła mi się w oczy elektroniczna przepustnica wydechu. Wiecie, na pilota. Klik - bulgot, klik -  cisza.

Warto takie coś wkładać do gieteka?

https://allegro.pl/oferta/elektryczna-przepustnica-wydechu-2-5-cala-pilot-7461797029

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A jeszcze pytanie mam.
co z Policja i takim wydechem? Zatrzymaja mnie za zbyt glosny wydech, nacisne guzik, zeby byl cichy i co wtedy? Jak to prawnie wyglada? Ktos cos?
Nie wiem ale wiele razy mijałem patrol, nic nie powiedzieli. Diagnosta też się nie czepiał na przeglądzie.
Wyjeżdżam na osiedle to ja zamykam,ale parę razy o 5:30 rano zdarzyło mi się odpalić na otwartej w garażu pod blokiem. Sąsiad na 1 piętrze słyszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...