Skocz do zawartości

Podziękowania


Chmarski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wazelina wylała mi się z monitora i kapię na podłogę. Brawo chmarski, wspaniały post :twisted:

 

Nie wiem czy aż taka reakcja jest potrzebna, ja jak kupiłem swojego SPRT to też napisałem podobnego posta a wcale mi nie zależało na wazelinie bo odległość sprawia że prawdpobodobnie długo już tam nie wróce ale sam byłem w takim szoku jak mnie przyjęto że musiałem podobnego posta napisać, więc aż taki sarkazm chyba nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że sama wirtualna rozmowa z Panem Andrzejem to przyjemność :)

 

Takie pytanie: ile lat P. Koper i jego wesoła kompanija będzie tam urzędować ?? Bo może za jakieś 10 lat uda mi się uzbierać i pojadę zrobić zakupy do W-Wy :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazelina wylała mi się z monitora i kapię na podłogę. Brawo chmarski, wspaniały post

Przy tym co wyprawiasz na swoim avatarze, wazelinka to pikuś :twisted:

Krebelka, bo dzień bez podlizywania się jest dniem straconym

Trzeba budować relacje na przyszłość. Gdzieś tę brykę będę w końcu serwisował.

Inna sprawa, że te relacje buduje sie rewelacyjnie. Wolę jak sprzedawca nosi krótkie spodnie i sprzedaje z sercem, niż ugrzeczniony gość w garniturze i krawacie. Jakieś to naturalniejsze dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kariera AK na forum zaczęła się od tematu w którym były same narzekania na salon ;-)

No a potem zaczeli dosypywac czegos do kawy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Spowodowalo to u niektorych prawie naturalny haj, czego efektem jest ten topik :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a potem zaczeli dosypywac czegos do kawy

W moim przypadku do "czegoś" powinni dolać kawy bym cokolwiek poczuł :oops:

 

I pomyśleć, że kariera AK na forum zaczęła się od tematu w którym były same narzekania na salon

Może wyciągnęli wnioski i przegonili resztę stawki...

 

Przejeździłem w ostatnich tygodniach kilkanaście różnych salonów, różnych marek i widzę, że od ostatniego czasu jak kupowałem samochód praktycznie wszędzie zmieniło się na lepsze. Wszędzie było cacy. Wszędzie można było się przejechać na jazdę próbną. Jednak u Koperów było inaczej.

Za te same pieniądze mogłem kupić to samo, u dealera którego mam dużo bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jak sprzedawca nosi krótkie spodnie

 

Raju znowu w szortach to pracy przyszedłeś :?: :mrgreen:

 

no proste, pełen looz, hawaje non stop :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kariera AK na forum zaczęła się od tematu w którym były same narzekania na salon ;-)

 

A Fido to nawet lata 90-te wspominał jak miał jakiegoś E12 (młodzi to nawet nie wiedza co to :shock: ) a teraz w poniedzialek ma być.... :cool: :mrgreen: może znów fotel mu się buja :?:

Generalnie nie ma co chwalic za bardzo bo się wykracze coś.... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma co chwalic za bardzo bo się wykracze coś....

 

 

"no przestancie..." i te sprawy :mrgreen:

 

w ten wlasnie sposob buduje sie marke, to "cos" czego czesto brakuje podczas obslugi w innych salonach jest jak widac u Pana w firmie bardzo mocna strona :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to samo mialem - wszedlem z zamiarem spytania sie o oferte - wyszedlem prosto w strone banku po zaliczke - za pare dni ustalilem co chce miec [a znalazl sie dla mnie samochod wymarzony i to od razu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] czyli impreza kombi - zaliczkowalem i po tygodniu mialem spelnione marzenie dziecinstwa - a Pana Andrzeja Kopera to pamietam z moich lat szkolnych - jak sie scigal w rajdach - a moi koledzy sasiedzi byli jego fanami - ja tyz - nastepny bedzie sti - ten salon jest "the best"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to samo mialem - wszedlem z zamiarem spytania sie o oferte - wyszedlem prosto w strone banku po zaliczke - za pare dni ustalilem co chce miec [a znalazl sie dla mnie samochod wymarzony i to od razu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] czyli impreza kombi - zaliczkowalem i po tygodniu mialem spelnione marzenie dziecinstwa - a Pana Andrzeja Kopera to pamietam z moich lat szkolnych - jak sie scigal w rajdach - a moi koledzy sasiedzi byli jego fanami - ja tyz - nastepny bedzie sti - ten salon jest "the best"

Następna wazelina :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuks - to nie wazelina - to po prostu tak dziala - 52 lata mam juz a sie nie spotkalem z czyms takim by wejsc do salonu by sie spytac o bryke a wyjsc z bryka - a przeca to nie jest wydatek 100 zeta - fuks podobnie bylo z oponami nokianami - zaproponowano mi i fakt ze na nich sie jezdzi - sa takie miejsca w naszym zwariowanym kraju gdzie jest jeszcze atmosfera dla ludzi przyjazna - przyjedz i wejdz - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, podjedź do nich. Tylko bądź bardzo ostrożny bo nawet nie zauważysz jak Cię pochłonie :twisted:

Miałem podobne podejście do opon zimowych dopóki na nich nie zacząłem jeździć. To samo myślałem o xenonach...

Podejdź do tego :wink: , jak ja.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuks - to nie wazelina - to po prostu tak dziala - 52 lata mam juz a sie nie spotkalem z czyms takim by wejsc do salonu by sie spytac o bryke a wyjsc z bryka - a przeca to nie jest wydatek 100 zeta - fuks podobnie bylo z oponami nokianami - zaproponowano mi i fakt ze na nich sie jezdzi - sa takie miejsca w naszym zwariowanym kraju gdzie jest jeszcze atmosfera dla ludzi przyjazna - przyjedz i wejdz - zapraszam

Mam dychę mniej, niż Ty.

Chleb z niejednego pieca jadłem.

Uwierz, że mam więcej samozaparcia i wyjadę wtedy, kiedy nadejdzie ta chwila.

Do AK nic nie mam. Salon, w którym Żona odbierała furę, także zmienił się na lepsze. I o to chodzi. Do Warszawki raczej mi nie po drodze, choć nie wykluczam, że następną furę odbiorę u AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jak sprzedawca nosi krótkie spodnie

 

Raju znowu w szortach to pracy przyszedłeś :?: :mrgreen:

 

po dzisiejszym dniu jutro tez zarzucam bermudy :mrgreen: tylko krzywo sie patrza jak w koszulce na ramiaczka przychodze :mrgreen:

 

a co do salonu to tez lubie na ploty wpasc do Pani Kadrowej, Pana Andrzeja i tego takiego hipchlopowca co tam sie kreci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...