Jump to content

Podziękowania

Chmarski
 Share

Recommended Posts

Niniejszym chciałbym podziękować za rewelacyjną obsługę przy zakupie super cacka dla mojej żonki.

Przede wszystkim dziękuję Fantastycznej Pani Elżbiecie i Panu Łukaszowi. Za podejście jakiego oczekuje klient mający w perspektywie wydanie ciężkiego kawałka grosza na wymarzoną od lat młodzieńczych brykę.

Dziękuję też Panu Andrzejowi za atmosferę jaka się wokół niego roztacza. Wydaje się, że akurat wpadł przypadkiem, na chwilkę, a jednak na każdym kroku czuć jego obecność. Nawet gdy Go nie ma w pobliżu. Idealny szef?

Jednak muszę przyznać, że Pani Elżbieta dysponuje fajniejszą aurą :wink:

Na koniec jeszcze podziękowania dla Pana Piotra. Mniejsze, bo nie odciągał mnie od wersji 1.5 :razz: Chociaż może rozważając moje argumenty i oczekiwania, ta wersja byłaby najlepsza... :?:

Niby w innych salonach, potencjalnego klienta też traktują bardzo dobrze - głaszczą, raczą jazdami testowymi, próbują przywiązać do siebie upustami, obiecują oddzwonić i dotrzymują słowa, dają z siebie wszystko aby klienta zatrzymać u siebie... ale... IMHO w Salonie Państwa Koperów jest coś czego nie ma gdzie indziej...

...to Feeling.

Człowiek tam idzie by kupić samochód. Niby prosta procedura. Jednak w innym salonie po prostu kupiłbym samochód. Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy :idea:

Pani Elżbieta miała rację mówiąc, że Moja Lepsza Połowa, za niedługo zechce posiadać spojlerek na bagażniku. Jeszcze 3 dni temu Moje Kochanie mówiło mi, że absolutnie NIE... dzisiaj coś nieśmiało przebąkuje... poczeka sobie trochę :twisted:

A kawa jest tak fantastyczna, że zupełnie zapomniałem o odbiorze zadatku na samochód. Mam nadzieję, że jutro będę na tyle "twardy" by tę sprawę załatwić po mojej myśli :mrgreen:

Reasumując, nie wiem czy moge polecać wizytę w tym salonie. Może powinienem raczej odradzać? Mówię Wam, jak przestąpicie przez próg - pochłonie Was :!: Bez żadnych skrupułów owiną Was sobie wokół Subaru i nawet najbardziej awaryjny egzemplarz nie uratuje Was przed popełnieniem tego samego czynu za jakiś czas...

P.S. Nigdy nie myślałem, że będę marzył, by móc zatankować Babie samochód... no chociaż 8 razy dziennie :roll:

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Qrcze, właśnie sobie uzmysłowiłem, że może powinienem sprawdzić czy numerek VIN samochodu zgadza się z tym co mam w papierach...

Mówię Wam, to niebezpieczne wpaśc w ich sidła...

... do czego serdecznie wszystkich zachęcam :cool:

A chleba ze smalcem i ogórkiem nie było ?

I tak bym nie skorzystał. Znając siebie, uwaliłbym papiery, koszulę, spodnie i tapicerkę :oops:

A fe! Tak brzydko o Kobiecie mówić .

O koledze mówię "Grzbiet", o dzieciakach "Bachory".

A jak Babie wczoraj wręczałem kluczyki i powiedziałem: "Masz Babo prezent na Dzień Matki", to była w siódmym niebie :cool:

I tak bym nie skorzystał. Znając siebie, uwaliłbym papiery, koszulę, spodnie i tapicerkę

Poszukaj na Forum. Jeden kolega tak dlugo tam siedzial, aż cały zapas wyczerpał :lol: .

Dopiero wtedy zdecydował się na WRX-a :mrgreen: .

No jesli chodzi natomiast o serwis A.Koper to rowniez slowa uznania za podejscie do klienta. Bynajmniej bylo tak gdy zadzwonilem z pewnym pytaniem technicznym. Chlopaki nie napuszyli sie tylko dali jednoznaczną,konkretną odpowiedz,radę.

Jeden kolega tak dlugo tam siedzial, aż cały zapas wyczerpał .

Dopiero wtedy zdecydował się na WRX-a .

To może dobrze, że mi nie zaproponowali. 2.0 wystarczy w zupełności.

Swoją drogą, widzę, że na każdego znajdą sposób :twisted:

Ja Ci tego pomyslu nie zdradzałem! Skąd go znasz?

Zostałem przykładnie wychowany przez "Staruszków" vel "Wapniaków" :cool:

Chmarski, ja też nie planowałem zmiany samochodu, chciałem się cieszyć GT-kiem a tak mnie zakręcili że nawet nie wiem kiedy a znalazłem się w Warszawie, coś tu jest podejrzane, myślę, że to w moim przypadku wina Raju...a może tego alkoholu co nalewa :mrgreen: ... kurde nie wiem czy mogę to pisać ale to chyba jego dziewczyna :mrgreen: :wink:

Chmarski, ja też nie planowałem zmiany samochodu, chciałem się cieszyć GT-kiem a tak mnie zakręcili że nawet nie wiem kiedy a znalazłem się w Warszawie, coś tu jest podejrzane, myślę, że to w moim przypadku wina Raju...a może tego alkoholu co nalewa :mrgreen: ... kurde nie wiem czy mogę to pisać ale to chyba jego dziewczyna :mrgreen: :wink:

:mrgreen::mrgreen: Lubię Cię Ziomuś, naprawdę :lol:

PS. Dostałeś PW :?:

No widzicie On dalej swoje

Niech zgadnę, załatwi Ci, że będziesz pierwszym w Polsce posiadaczem Imprezy MY08. A Ty jak ta ćma do lampy, grzecznie się zgodzisz, bo i tak znajdą na Ciebie sposób. :twisted:

Niech zgadnę, załatwi Ci, że będziesz pierwszym w Polsce posiadaczem Imprezy MY08. A Ty jak ta ćma do lampy, grzecznie się zgodzisz, bo i tak znajdą na Ciebie sposób. :twisted:

Nigdy w życiu mój "Czarny Baron" jest mi na razie wierny... na najbliższe 4 latka :mrgreen:

Ja tez musze podziękowac za to że mi sprzedali jakiegos STI-jaja trefnego :wink: :mrgreen: , co seryjne tarczę pękają i silnik sie przegrzewa :twisted: , pewno był bity i drutowany :wink: , ale co tam i tak ich lubie :lol:

Chm... jak TO:

Nigdy w życiu mój "Czarny Baron" jest mi na razie wierny... na najbliższe 4 latka

ma się do TEGO:

nie planowałem zmiany samochodu, chciałem się cieszyć GT-kiem a tak mnie zakręcili że nawet nie wiem kiedy a znalazłem się w Warszawie,

:twisted:

No widzicie On dalej swoje

Chmarski, Ty się tak nie ciesz :mrgreen: , bo Ciebie też już mamy :mrgreen: . A co do namawiania Ciebie na 1.5. Wynikało to tylko z tego, że wysłuchałem Twoich potrzeb, wyraźnie zaznaczyłes, że auto będzie dla żony, która głównie będzie jeździć po mieście :wink: Sam wiesz, że w takiej cenie Imprezy 2.0 RC aż żal było nie kupić :grin: Co do atmosfery, to u nas tak zawsze, normalnie rzekłbym. Czasem jakaś awanturka, innym razem dowcip :mrgreen: Pełen luzik ale i mnóstwo obowiązków :lol:

PS. Szef się wzruszył :cool:

PS.2 Szef zamówił dla Twojej żony 1.5 w automacie w nowej budzie :mrgreen:

Dobra, dosyć tego słodzenia, zacznijmy przygotowania do Cyny IV :twisted:

Pozdrawiam

Raju

carfit, :roll: :shock:

Chmarski, już raz mnie Raju nakręcił i mók GT-unio poszedł do niego ale "czarny Baron" zostaje bo więcej kredytów nie jestem w stanie wziąć

więcej kredytów nie jestem w stanie wziąć

Też mi się tak wydawało... dopóki nie zadzwoniłem do gościa od tych spraw. Okazało się, że można. Nie wychodząc z domu. Przez telefon. U mnie trwało dłużej, bo komputer wylosował mnie do sprawdzenia czy faktycznie pracuję tam gdzie podałem. Po 2 godzinach na faksie w salonie leżała promesa...

Chmarski, Ty się tak nie ciesz , bo Ciebie też już mamy

Znowu dzisiaj będę u Was :roll:

Szef zamówił dla Twojej żony 1.5 w automacie w nowej budzie

Lubię prezenty :cool:

Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy

Piękna proza :-) "Modlitwa do pewnego ASO" bym ją nazwał :mrgreen:

p.s. W poniedziałek będę tam coś naprawiał, muszę być grzeczny :wink:

Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy

Piękna proza :-) "Modlitwa do pewnego ASO" bym ją nazwał :mrgreen:

Yezoos :!: :shock: Moze to nie salon a swiatynia jakas :twisted:

Ten topik az kapie wazelina :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja tam nie wiem dlaczego wszyscy tak ten serwis chwalą. Dzwoniłem w długi weekend majowy, w niedzielę i nieczynne było. Pani powiedziała, że będę musiał do poniedziałku poczekać z pytaniem do działu części zamiennych :shock:

mmmm Chmarski...a może Ty wpłaciłeś zaliczkę na kolejnego Szuwarka i to taka taktyka negocjacyjna? :mrgreen:

p.s. W poniedziałek będę tam coś naprawiał, muszę być grzeczny :wink:

nawet "edit" teraz niczego nie zmieni mój drogi...już jesteś na czarnej liście w Rajowym kajeciku z trupią czachą :twisted:

p.s. takie tematy dają mi...natchnienie. zmieniam swoją postawe..mój szef ma piękny krawat, naprawdę piękny :mrgreen: [/i]