Skocz do zawartości

Podziękowania


Chmarski

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym chciałbym podziękować za rewelacyjną obsługę przy zakupie super cacka dla mojej żonki.

 

Przede wszystkim dziękuję Fantastycznej Pani Elżbiecie i Panu Łukaszowi. Za podejście jakiego oczekuje klient mający w perspektywie wydanie ciężkiego kawałka grosza na wymarzoną od lat młodzieńczych brykę.

 

Dziękuję też Panu Andrzejowi za atmosferę jaka się wokół niego roztacza. Wydaje się, że akurat wpadł przypadkiem, na chwilkę, a jednak na każdym kroku czuć jego obecność. Nawet gdy Go nie ma w pobliżu. Idealny szef?

Jednak muszę przyznać, że Pani Elżbieta dysponuje fajniejszą aurą :wink:

 

Na koniec jeszcze podziękowania dla Pana Piotra. Mniejsze, bo nie odciągał mnie od wersji 1.5 :razz: Chociaż może rozważając moje argumenty i oczekiwania, ta wersja byłaby najlepsza... :?:

 

 

Niby w innych salonach, potencjalnego klienta też traktują bardzo dobrze - głaszczą, raczą jazdami testowymi, próbują przywiązać do siebie upustami, obiecują oddzwonić i dotrzymują słowa, dają z siebie wszystko aby klienta zatrzymać u siebie... ale... IMHO w Salonie Państwa Koperów jest coś czego nie ma gdzie indziej...

 

 

 

...to Feeling.

 

 

 

Człowiek tam idzie by kupić samochód. Niby prosta procedura. Jednak w innym salonie po prostu kupiłbym samochód. Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy :idea:

 

Pani Elżbieta miała rację mówiąc, że Moja Lepsza Połowa, za niedługo zechce posiadać spojlerek na bagażniku. Jeszcze 3 dni temu Moje Kochanie mówiło mi, że absolutnie NIE... dzisiaj coś nieśmiało przebąkuje... poczeka sobie trochę :twisted:

 

A kawa jest tak fantastyczna, że zupełnie zapomniałem o odbiorze zadatku na samochód. Mam nadzieję, że jutro będę na tyle "twardy" by tę sprawę załatwić po mojej myśli :mrgreen:

 

 

Reasumując, nie wiem czy moge polecać wizytę w tym salonie. Może powinienem raczej odradzać? Mówię Wam, jak przestąpicie przez próg - pochłonie Was :!: Bez żadnych skrupułów owiną Was sobie wokół Subaru i nawet najbardziej awaryjny egzemplarz nie uratuje Was przed popełnieniem tego samego czynu za jakiś czas...

 

 

P.S. Nigdy nie myślałem, że będę marzył, by móc zatankować Babie samochód... no chociaż 8 razy dziennie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Qrcze, właśnie sobie uzmysłowiłem, że może powinienem sprawdzić czy numerek VIN samochodu zgadza się z tym co mam w papierach...

 

Mówię Wam, to niebezpieczne wpaśc w ich sidła...

... do czego serdecznie wszystkich zachęcam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chleba ze smalcem i ogórkiem nie było ?

I tak bym nie skorzystał. Znając siebie, uwaliłbym papiery, koszulę, spodnie i tapicerkę :oops:

 

A fe! Tak brzydko o Kobiecie mówić .

O koledze mówię "Grzbiet", o dzieciakach "Bachory".

A jak Babie wczoraj wręczałem kluczyki i powiedziałem: "Masz Babo prezent na Dzień Matki", to była w siódmym niebie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kolega tak dlugo tam siedzial, aż cały zapas wyczerpał .

Dopiero wtedy zdecydował się na WRX-a .

To może dobrze, że mi nie zaproponowali. 2.0 wystarczy w zupełności.

 

Swoją drogą, widzę, że na każdego znajdą sposób :twisted:

 

Ja Ci tego pomyslu nie zdradzałem! Skąd go znasz?

Zostałem przykładnie wychowany przez "Staruszków" vel "Wapniaków" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmarski, ja też nie planowałem zmiany samochodu, chciałem się cieszyć GT-kiem a tak mnie zakręcili że nawet nie wiem kiedy a znalazłem się w Warszawie, coś tu jest podejrzane, myślę, że to w moim przypadku wina Raju...a może tego alkoholu co nalewa :mrgreen: ... kurde nie wiem czy mogę to pisać ale to chyba jego dziewczyna :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmarski, ja też nie planowałem zmiany samochodu, chciałem się cieszyć GT-kiem a tak mnie zakręcili że nawet nie wiem kiedy a znalazłem się w Warszawie, coś tu jest podejrzane, myślę, że to w moim przypadku wina Raju...a może tego alkoholu co nalewa :mrgreen: ... kurde nie wiem czy mogę to pisać ale to chyba jego dziewczyna :mrgreen: :wink:

 

:mrgreen::mrgreen: Lubię Cię Ziomuś, naprawdę :lol:

 

PS. Dostałeś PW :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, załatwi Ci, że będziesz pierwszym w Polsce posiadaczem Imprezy MY08. A Ty jak ta ćma do lampy, grzecznie się zgodzisz, bo i tak znajdą na Ciebie sposób. :twisted:

 

Nigdy w życiu mój "Czarny Baron" jest mi na razie wierny... na najbliższe 4 latka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez musze podziękowac za to że mi sprzedali jakiegos STI-jaja trefnego :wink: :mrgreen: , co seryjne tarczę pękają i silnik sie przegrzewa :twisted: , pewno był bity i drutowany :wink: , ale co tam i tak ich lubie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chm... jak TO:

Nigdy w życiu mój "Czarny Baron" jest mi na razie wierny... na najbliższe 4 latka

ma się do TEGO:

nie planowałem zmiany samochodu, chciałem się cieszyć GT-kiem a tak mnie zakręcili że nawet nie wiem kiedy a znalazłem się w Warszawie,

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie On dalej swoje

Niech zgadnę, załatwi Ci, że będziesz pierwszym w Polsce posiadaczem Imprezy MY08. A Ty jak ta ćma do lampy, grzecznie się zgodzisz, bo i tak znajdą na Ciebie sposób. :twisted:

 

Chmarski, Ty się tak nie ciesz :mrgreen: , bo Ciebie też już mamy :mrgreen: . A co do namawiania Ciebie na 1.5. Wynikało to tylko z tego, że wysłuchałem Twoich potrzeb, wyraźnie zaznaczyłes, że auto będzie dla żony, która głównie będzie jeździć po mieście :wink: Sam wiesz, że w takiej cenie Imprezy 2.0 RC aż żal było nie kupić :grin: Co do atmosfery, to u nas tak zawsze, normalnie rzekłbym. Czasem jakaś awanturka, innym razem dowcip :mrgreen: Pełen luzik ale i mnóstwo obowiązków :lol:

 

PS. Szef się wzruszył :cool:

PS.2 Szef zamówił dla Twojej żony 1.5 w automacie w nowej budzie :mrgreen:

 

Dobra, dosyć tego słodzenia, zacznijmy przygotowania do Cyny IV :twisted:

 

Pozdrawiam

Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej kredytów nie jestem w stanie wziąć

Też mi się tak wydawało... dopóki nie zadzwoniłem do gościa od tych spraw. Okazało się, że można. Nie wychodząc z domu. Przez telefon. U mnie trwało dłużej, bo komputer wylosował mnie do sprawdzenia czy faktycznie pracuję tam gdzie podałem. Po 2 godzinach na faksie w salonie leżała promesa...

 

Chmarski, Ty się tak nie ciesz , bo Ciebie też już mamy

Znowu dzisiaj będę u Was :roll:

Szef zamówił dla Twojej żony 1.5 w automacie w nowej budzie

Lubię prezenty :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy

 

Piękna proza :-) "Modlitwa do pewnego ASO" bym ją nazwał :mrgreen:

 

p.s. W poniedziałek będę tam coś naprawiał, muszę być grzeczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy

 

Piękna proza :-) "Modlitwa do pewnego ASO" bym ją nazwał :mrgreen:

 

Yezoos :!: :shock: Moze to nie salon a swiatynia jakas :twisted:

Ten topik az kapie wazelina :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem dlaczego wszyscy tak ten serwis chwalą. Dzwoniłem w długi weekend majowy, w niedzielę i nieczynne było. Pani powiedziała, że będę musiał do poniedziałku poczekać z pytaniem do działu części zamiennych :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Koperów człowiek wychodzi dumny z tego, że jest kolejną owieczką przygarniętą do stada, pod opieką Dobrych Pasterzy

 

mmmm Chmarski...a może Ty wpłaciłeś zaliczkę na kolejnego Szuwarka i to taka taktyka negocjacyjna? :mrgreen:

 

 

p.s. W poniedziałek będę tam coś naprawiał, muszę być grzeczny :wink:

 

nawet "edit" teraz niczego nie zmieni mój drogi...już jesteś na czarnej liście w Rajowym kajeciku z trupią czachą :twisted:

 

 

p.s. takie tematy dają mi...natchnienie. zmieniam swoją postawe..mój szef ma piękny krawat, naprawdę piękny :mrgreen: [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...