Skocz do zawartości

Spinka mocowania rolety


saerty

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Wiem temat wydawałoby się prosty i do ogarnięcia. Pacjent to Subaru Forester III 2009 rok Pb+LPG. Połamały mi się spineczki łączące roletę z zagłówkami tylnymi. Pierwsze kroki salon i serwis Subaru - brak w katalogu. Zadzwoniłem na dwa szroty i do osób które rozbierają swoje modele na części - ogólnie szok i niedowierzanie czego szukam. Sprzedadzą ale całe rolety. Dla jasności załączam schemat rolety z zaznaczonymi częściami o które mi chodzi. Może ktoś mi podpowie zamiennik lub numer części żeby łatwiej było znaleźć.

unnamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
 
Wiem temat wydawałoby się prosty i do ogarnięcia. Pacjent to Subaru Forester III 2009 rok Pb+LPG. Połamały mi się spineczki łączące roletę z zagłówkami tylnymi. Pierwsze kroki salon i serwis Subaru - brak w katalogu. Zadzwoniłem na dwa szroty i do osób które rozbierają swoje modele na części - ogólnie szok i niedowierzanie czego szukam. Sprzedadzą ale całe rolety. Dla jasności załączam schemat rolety z zaznaczonymi częściami o które mi chodzi. Może ktoś mi podpowie zamiennik lub numer części żeby łatwiej było znaleźć.
unnamed.jpg.bd5eff8dcfa115c65f678be800e7afb7.jpg
Bo to raczej nie występuje jako osobna część, myślę że zostaje Ci dorobienie na druku 3D. Zanieść im jedną nie dorobią druga:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć prosto jest, mając dobre zdjęcie kompletnej części z każdej strony (najlepiej z linijką leżącą obok przedmiotu), odwzorować w 3D i wydrukować.

U mnie zajawka właśnie się zaczęła i trwa w najlepsze :)

Wydrukowałem sobie już "spinkę" do dywanika w Forku:

 

Następna w kolejce jest spinka osłony silnika w STI, którą gdzieś zgubiłem.

 

Mogę pomóc z projektem 3D (jak i późniejszym wydrukiem), najlepiej jest się uczyć na prawdziwych problemach :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...