Skocz do zawartości

Super OES - Tor "Kielce"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich spragnionych rajdowych emocji na kolejną eliminację Super OESu, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 maja na podkieleckim torze. Przewidziano, podobnie jak na poprzednich eliminacjach, 3 przejazdy pętli złożonej z dwóch prób. Pierwsza na małej pętli i torze kartingowym, druga z wykorzystaniem odcinka leśnego. Standardowo już rywalizacja będzie przebiegała w pięciu klasach i dodatkowej klasie samochodów z napędem RWD. Rozpoczynamy zabawę ok. godz. 10 zbiorowym zapoznaniem z trasą. Szczegóły dotyczące zapisów oraz regulamin na stronie A.Kieleckiego

 

Mapka prób:

prbasosmaj2007xx3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli uda mi się ogarnąć tematy rodzinne to jestem :mrgreen:

Carfit, na jakich kapciach jedziesz? Proponuję jazdę bez slików... na serii! Co powiesz? Slik w garażu ale największy fan to walka na zwykłych kauczukach :mrgreen:

Wchodzisz w temat? Wiem że slikowcy będą na 110% ale przynajmniej tanio nie sprzedamy skóry :-)

 

Wchodzisz w temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda mi się ogarnąć tematy rodzinne to jestem :mrgreen:

Carfit, na jakich kapciach jedziesz? Proponuję jazdę bez slików... na serii! Co powiesz? Slik w garażu ale największy fan to walka na zwykłych kauczukach :mrgreen:

Wchodzisz w temat? Wiem że slikowcy będą na 110% ale przynajmniej tanio nie sprzedamy skóry :-)

 

Wchodzisz w temat?

 

ta, wejdzie, carfit cierpi na niedobór opon :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda mi się ogarnąć tematy rodzinne to jestem :mrgreen:

Carfit, na jakich kapciach jedziesz? Proponuję jazdę bez slików... na serii! Co powiesz? Slik w garażu ale największy fan to walka na zwykłych kauczukach :mrgreen:

Wchodzisz w temat? Wiem że slikowcy będą na 110% ale przynajmniej tanio nie sprzedamy skóry :-)

 

Wchodzisz w temat?

 

Niejade na slickach, jade testować Toyo 888 :twisted: Ostatnio z Shodanem rozmawialiśmy na ten temat, i ja jestem przeciwny zakładaniu slicków, bo niedługo sie okaże że na takie pojeżdżawki trzeba bedzie koce grzewcze kupowac, wozy serwisowe brac itd. :evil: i zrobi się niepotrzebny nikomu wyścig zbrojeń, a koszty bedą podobne jak do RSMP. :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, dokładnie tak, jeździmy na seryjnych oponach. Zresztą na ostatnim ułężu wszyscy mieli okazję zobaczyć w jakim stanie miałem opony, bieżnika prawie nie było, a i tak da się szybko jechać. Złej baletnicy i tak dalej i tak dalej.

 

Nie zapominaj Łukaszu, że Ułęż ma inny asfalt i nawet na szrotach jakoś się jedzie. W Kielcach asfalt to istna ślizgawka i na kiepskiej gumie jest masakra. Ale fakt, że najważniejszy i tak jest driver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj Łukaszu, że Ułęż ma inny asfalt i nawet na szrotach jakoś się jedzie. W Kielcach asfalt to istna ślizgawka i na kiepskiej gumie jest masakra. Ale fakt, że najważniejszy i tak jest driver.

 

To fakt, jest ślisko, ale nie wszędzie :wink: w przypadku kielc znajomość toru to podstawa do dobrego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość toru jest ważna, ale znam przypadki zawodników, którzy bez tej wiedzy dawali radę. Pogromca ostatnich Super OESów - Zbyszek z Evo V - w swoim debiucie na naszych zawodach bez zapoznania z trasą, w pierwszym przejeździe "na żywca" włożył parę sek. najlepszemu. Wtedy jeszcze slicki nie były aż tak powszechne na SOSie jak teraz. Tak, że w sumie można i bez slicków i znajomości toru. Zresztą o ile pamiętam swoje pierwsze zwycięstwo na kieleckim torze też miałeś w debiucie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, jazda na slikach, powinna być w tego typu imprezach zabroniona, jezli wprowadzacie BK , to moim zdaniem opona powinna miec homologację drogową.

I nie chodzi mi tu że nie mam slików itd. bo ja akurat na brak opon nie moge narzekac :razz:

i mogę miec każdy rodzaj slika jakie mi się żywnie przyśnią :wink: tylko chodzi o niepotrzebny wyścig zbrojeń i rosnące koszty startów, to ma być zabawa połączona ze zdrową rywalizacją, i nauka jeżdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą o ile pamiętam swoje pierwsze zwycięstwo na kieleckim torze też miałeś w debiucie. :)

 

To był mój drugi start w kielcach :cool:

Zgadzam się z carfitem - i to samo napisałem na forum scyzzor - starty na slickach wypaczają rewelacyjny charakter tej imprezy. To jest trochę tak jak z żubrami - kiedyś impreza towarzyska, dla fun-u, a teraz ludzie wypożyczają N-grupowe rajdówki, bo inaczej się nie da.

 

SuperOes jest w tej chwili najlepszą imprezą amatorską w Polsce - dodanie drugiego odcinka było świetnym posunięciem i niech ten charakter pozostanie, nie chcemy wyścigu zbrojeń.

 

Pancin, generalnie superoes jest super :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą o ile pamiętam swoje pierwsze zwycięstwo na kieleckim torze też miałeś w debiucie. :)

 

To był mój drugi start w kielcach :cool:

Zgadzam się z carfitem - i to samo napisałem na forum scyzzor - starty na slickach wypaczają rewelacyjny charakter tej imprezy. To jest trochę tak jak z żubrami - kiedyś impreza towarzyska, dla fun-u, a teraz ludzie wypożyczają N-grupowe rajdówki, bo inaczej się nie da.

 

SuperOes jest w tej chwili najlepszą imprezą amatorską w Polsce - dodanie drugiego odcinka było świetnym posunięciem i niech ten charakter pozostanie, nie chcemy wyścigu zbrojeń.

 

Pancin, generalnie superoes jest super :grin:

 

Więc jeśli mniejszość startuje na slickach (około 15 aut) zbierzmy podpisy pod jakimś mądrym pismem i dać je organizatorom do rozpatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mysle ze i tak nie dojdziemy do poruzumienia bo.powiedzmy ze przyjedziemy nie na slickach a na potenzie RE070 toz to prawie slick i to z homologacja.ja ostatnio z norwegiem jezdzilismy na BRAWURISIE barumie i to rozumiem jesli by wszyscy jezdzili na tego typie oponie.nawet niech bedzie to F1 goodyeara no ale umowmy sie ze to opony super amatorskie.tak wiec panowie i tak nic nie wymyslimy.ja sobie kupilem pare pucharow postawilem na kominku i szpanuje na zawodowca...ale niektorzy tak niepotrafia i zawsze beda starali sie sciemniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...