Skocz do zawartości

Subariada Sardynia - 21-29 sierpnia 2021


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę prom na trasie Livorno Olbia jest sporo tańszy. Czy to warta rozważenia opcją czy z jakichś powodów, których jeszcze nie dostrzegam lepiej trzymać się sugerowanej opcji?

Czy ktoś ma doświadczenie w jakichś zakupach grupowych takich cudów? Te kilka biletów razem mogłoby wyjść taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ajax napisał:

Z tego co widzę prom na trasie Livorno Olbia jest sporo tańszy. Czy to warta rozważenia opcją czy z jakichś powodów, których jeszcze nie dostrzegam lepiej trzymać się sugerowanej opcji?

Czy ktoś ma doświadczenie w jakichś zakupach grupowych takich cudów? Te kilka biletów razem mogłoby wyjść taniej :)

Dla mnie nawet bliżej o ok 100km.

Ktoś jedzie wschodnią trasą: Czechy->Austria->Włochy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ajax napisał:

Z tego co widzę prom na trasie Livorno Olbia jest sporo tańszy. Czy to warta rozważenia opcją czy z jakichś powodów, których jeszcze nie dostrzegam lepiej trzymać się sugerowanej opcji?

Czy ktoś ma doświadczenie w jakichś zakupach grupowych takich cudów? Te kilka biletów razem mogłoby wyjść taniej :)

O zakupach grupowych trzeba zapomnieć, bo to włosi. Słabe do ogarnięcia. Raczej bym szukał promocji okresowych i trafiał wtedy z zakupem.

Może być i z Livorno, byle wszyscy tym samym a nie partiami w różnych godzinach. Ma być rejs nocny, żeby przypłynąć rano a odpływać z powrotem późno wieczorem (wtedy mieścimy się z programem). Jak ja sprawdzałem to nie było wyraźnych różnic w cenie. Ale to się zmienia. Myślę, że zakupy promów trzeba robić w marcu dopiero. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

O zakupach grupowych trzeba zapomnieć, bo to włosi. Słabe do ogarnięcia. Raczej bym szukał promocji okresowych i trafiał wtedy z zakupem.

Może być i z Livorno, byle wszyscy tym samym a nie partiami w różnych godzinach. Ma być rejs nocny, żeby przypłynąć rano a odpływać z powrotem późno wieczorem (wtedy mieścimy się z programem). Jak ja sprawdzałem to nie było wyraźnych różnic w cenie. Ale to się zmienia. Myślę, że zakupy promów trzeba robić w marcu dopiero. 


Ok dziękuje za wyczerpującą odpowiedź :) W takim razie czekamy na marzec i polowanie na promocję. Jeśli ktoś coś znajdzie wrzućcie tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miłosz Rzeźnik napisał:

Będzie dobrze. Jakbym miał teraz pojechać na 2 tyg na Sardynię to by się dało. I nie byłoby kwarantann żadnych. Do Albanii z resztą też.

Miód na serce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.motorsport.com/wrc/news/rajd-sardynii-wraca-do-korzeni/5297481/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-6

 

Jakby ktoś chciał zostać 5 dni to 3-6 czerwca odbędzie się runda rajdowych Mistrzostw Świata, Rajd Sardynii. Jest szansa, że kibice będą wtedy dopuszczeni do oglądania rajdu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz Rzeźnik   Wszystko wskazuje na to, że musimy zwolnić miejsce na Sardynię. Proszę o wykreślenie nie chcę blokować miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rutek111 napisał:

@Miłosz Rzeźnik   Wszystko wskazuje na to, że musimy zwolnić miejsce na Sardynię. Proszę o wykreślenie nie chcę blokować miejsca.

Cóż poradzić... Ktoś się może ucieszy z wolnego miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MichałD napisał:

@Miłosz Rzeźnikjakbyś puścił outbacka to chętnie bym się zapisał :D


Skoro jest chętny i z doświadczeniem to wbijaj. A co tam. Grunt to podróże. Jesteś i na liście i dołączony do poczty dla "Sardynek". Tam dalsze kroki.

 

 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...