Jump to content

Ej204 na co wymienic ?


Hilty
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich ,

moje ej204 kończy już swój żywot , jako że buda jest w zdrowym stanie i trochę jej szkoda to pytanie na co zmienić ? Bo jeśli mam wkładać znowu 204 ,a załóżmy 205ka ma mnie wyjść z 3-5 tysięcy drożej to wolę już zainwestować w coś z wrx-a 

Zapraszam do dyskusji :D

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jest taka gadka, że tematy mechaniczne to nie problem, a potem jak się okazuje, że trzeba pruć auto do gołej buty i przekładać wszystko łącznie z zawiasem i hamulcami to jest płacz czemu tak drogo. Nie ma co tłumaczyć, trzeba zachęcać do śmiałych projektów. Moja sugestia- swapuj na diesla.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tos poleciał z tym 2.0D 

Naprawdę zdaje sobie sprawę że będzie do wymiany skrzynia , zawias , heble , półosie , wał , dyfer itd itd , chce tylko zasięgnąć porady czy jest jakiś uturbiony silnik który będzie pasował bez większych przeróbek wiązki , ewentualnie czy jest ktoś kto takie wiązki przerabia i się zna na tym ;)

Link to comment
Share on other sites

Taki SWAP ma sens ekonomiczny tylko gdy robisz większość samemu. Jeśli już musisz komuś płacić to są koszta. Bo nie jest to typowa robota, pytasz o wiązkę więc raczej pojęcia nie masz. A wtopić kasę nie trudno. Druga sprawa to znaleźć warsztat który zrobi to w ciągu np 3 miesięcy. I nie pogubi przy tym części gratów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...