Skocz do zawartości

Ej204 na co wymienic ?


Hilty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

moje ej204 kończy już swój żywot , jako że buda jest w zdrowym stanie i trochę jej szkoda to pytanie na co zmienić ? Bo jeśli mam wkładać znowu 204 ,a załóżmy 205ka ma mnie wyjść z 3-5 tysięcy drożej to wolę już zainwestować w coś z wrx-a 

Zapraszam do dyskusji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest taka gadka, że tematy mechaniczne to nie problem, a potem jak się okazuje, że trzeba pruć auto do gołej buty i przekładać wszystko łącznie z zawiasem i hamulcami to jest płacz czemu tak drogo. Nie ma co tłumaczyć, trzeba zachęcać do śmiałych projektów. Moja sugestia- swapuj na diesla.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tos poleciał z tym 2.0D 

Naprawdę zdaje sobie sprawę że będzie do wymiany skrzynia , zawias , heble , półosie , wał , dyfer itd itd , chce tylko zasięgnąć porady czy jest jakiś uturbiony silnik który będzie pasował bez większych przeróbek wiązki , ewentualnie czy jest ktoś kto takie wiązki przerabia i się zna na tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki SWAP ma sens ekonomiczny tylko gdy robisz większość samemu. Jeśli już musisz komuś płacić to są koszta. Bo nie jest to typowa robota, pytasz o wiązkę więc raczej pojęcia nie masz. A wtopić kasę nie trudno. Druga sprawa to znaleźć warsztat który zrobi to w ciągu np 3 miesięcy. I nie pogubi przy tym części gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...