Skocz do zawartości

Płyny wspomagające pracę silnika


Dominik Myszkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak płuczę komuś czy sobie to płukanką Millersa, chyba z przyzwyczajenia bo się sprawdza. Prym wiedzie Oilem czy Tec 2000, ale nie testowałem.

Samą naftą nie testowałem bo przeraża mnie fakt braku ciśnienia, nawet jeśli jest to operacja na wolnych obrotach. Nie usiedziałbym na dupie podczas tej operacji. 

Z dodatków to zawsze Cerateca sobie wlewam. AR9100/9200V2 też spoko, ładnie TBN podbija oleju. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak płuczę komuś czy sobie to płukanką Millersa, chyba z przyzwyczajenia bo się sprawdza. Prym wiedzie Oilem czy Tec 2000, ale nie testowałem.
Samą naftą nie testowałem bo przeraża mnie fakt braku ciśnienia, nawet jeśli jest to operacja na wolnych obrotach. Nie usiedziałbym na dupie podczas tej operacji. 
Z dodatków to zawsze Cerateca sobie wlewam. AR9100/9200V2 też spoko, ładnie TBN podbija oleju. 
 
Ale kto zaleca wlać sama nafte? W życiu bym samej nafty nie zalał. Dolewasz 0.5 litra do oleju który jest w silniku i nic więcej. Przynajmniej ja tak robiłem. Teraz wypróbuję to Oilem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosuję naftę od 10 lat jako płukankę w ciągnikach i nigdy uszczelniacz nie puścił. Może uszczelniacze w samochodach jakieś słabsze?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...