Skocz do zawartości

Antyradar


sutribeca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tu się z Tobą absolutnie zgadzam, ale Herbert to sprzęt dedykowany do TIRów, które po pierwsze mają miejsce by to zmieścić, po drugie używają tego na tyle często, że jest sens stosowania tych wszystkich filtrów i innych takich by zapewnić pełen komfort, zaś w osobówce - zwłaszcza subaraku - ani na to miejsca nie ma, ani chyba specjalnej potrzeby.

Ćwiczę CB od jakichsiś 8 lat - najpierw jakąś ONWA`ę, potem Johnny`ego, a teraz Alana - ciepam go między podłokietnik a siedzenie pasażera, antenę mam 170cm na magnesie i wyciągam ją jedynie wówczas jak w trasę pomykam - zaprawdę powiadam Ci - sprawdza się to zupełnie przyzwoicie i jak zdarzy mi się podpaść - to jedynie tam, gdzie CB uratować mnie nie mogło.

Teraz - w dobie "bezpiecznych ósemek" skontatowałem, że warto uzupełnić zabezpieczenia (wszak bezpieczeństwo uber alles;)) o antyradar - ale nie widzę potrzeby upgrade`u radyja, bo na tym polu mi to nijak nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowita zgoda. Upgrade radia to tak jak upgrade LPG (lub jak lokata) bez sensu, Sprzedajesz to co masz za ćwierć ceny dlatego lepiej kupić od razu to co jest ok. Na LPG tak jak na CB skarżą się tylko Ci którzy montują systemy tzw oszczędnościowe a potem tracą kupę forsy i nerwów jeżdżąc na regulacje lub kręcąc gałkami w szumofonach za 200-300 PLN. Średni mandat to 300 PLN a zakup dobrego CB wystarcza spoko na 10 lat. Policz czy warto. Ważne jest jedno tj, czy dużo się jeździ w trasie bo po mieście to jazda z CB w rodzaju szumofona jest raczej nerwowa ale można wytrzymać. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - właśnie: Beltronics RX65. Czy ogrzewanie szyby przedniej przy wycieraczkach nie jest problemem? Gdzie montujesz RX65? Słyszałem wiele dobrego o tej maszynce - i różnicach w stosunku do reszty sprzętów. Napisz jak oceniasz czujność.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka jest super. Deklasuje rywali. Mialem dwa tansze antyradary i uwazam, ze to bylo wyrzucenie pienidzy.

 

Co do ogrzewania wycieraczek, to z pewnoscia sa przeszkoda. Tak samo jak wszelkiego rodzaju szyby odbijajace promienie sloneczne (niektora modele renault, skoda, mercedes ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...