Jump to content

Antyradar

sutribeca
 Share

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,mam pytanie jakie macie antyradary w swoich subarakach.Mam Tribece i gniazdo 12 volt jest az w podlokietniku,wiec antyradar z kabelkiem odpada,Czy ma ktos moze to urzedzenie na baterie? jak to sie spisuje?

Przyjacielu drogi...

Antyradar z kabelkiem mozna z powodzeniem "przerobic" tak aby nadal byl z kabelkiem ale schowanym gdzies pod konsolą. Właczasz zapłon - włacza sie antyradar. Mozna dodatkowo zrobić gdzies w dyskretnym miejscu wylacznik do antyradaru. I tyle. Wcale nie ma użerania sie z kablami w zapalniczce. Urządzenie sobie jest na stale w aucie zamontowane tyle ze schowane. My robilismy takie patenty ze chowalismy to pod podsufitke tam gdzie lusterko wewnetrzne. Niektore auta mają na konsoli u gory taki centralny schowek. To takze idealne miejsce na to urządzenie.

Witam,mam pytanie jakie macie antyradary w swoich subarakach.Mam Tribece i gniazdo 12 volt jest az w podlokietniku,wiec antyradar z kabelkiem odpada,Czy ma ktos moze to urzedzenie na baterie? jak to sie spisuje?

Przyjacielu drogi...

Antyradar z kabelkiem mozna z powodzeniem "przerobic" tak aby nadal byl z kabelkiem ale schowanym gdzies pod konsolą. Właczasz zapłon - włacza sie antyradar. Mozna dodatkowo zrobić gdzies w dyskretnym miejscu wylacznik do antyradaru. I tyle. Wcale nie ma użerania sie z kablami w zapalniczce. Urządzenie sobie jest na stale w aucie zamontowane tyle ze schowane. My robilismy takie patenty ze chowalismy to pod podsufitke tam gdzie lusterko wewnetrzne. Niektore auta mają na konsoli u gory taki centralny schowek. To takze idealne miejsce na to urządzenie.

Wszystko fajnie tylko kto mi to w Trojmiescie zrobi :cry:

Rozumiem, że cały czas piszecie o SYGNALIZATORZE?

Polecam TARGET Euro 550, naprawdę przyjemnie się z tym jeździ :mrgreen:

No i w razie czego w każdej chwili można przełączyć na woltomierz i wsjo haraszo :wink:

sutribeca, jak znajdziesz ten WŁAŚCIWY, to proszę daj znać jaki, jestem jak najbardziej zainteresowana :wink: :grin:

W poprzednim samochodzie miałam taki stary bele-jaki, odziedziczony po moim TZ, i zdawał egzamin, więc nie wiem paul_78, może Ty z jakąś szybkością zawrotną się poruszasz, że zanim antyradar zareaguje, to już stoisz przed stróżem prawa? :wink:

No przecież nie używa jak jedzie 50 km/h :mrgreen:

Jak ma suszarę i często nie strzela z niej to wykrycie wiązki wcześniej jest trudne, a ja kieruje już w moją stronę to z reguły jest za późno na hamowanie. :evil:

W sumie antyradar się przydaje faktycznie jak masz przed sobą "zająca". Jak go ustrzelą to bywa, że maszynka zareaguje. U mnie też jest w Subaraku ale w sumie to i tak trzeba uważać.

Szwagier tak jakoś rok temu założył CB radio. Pieje z zachwytu do dziś i twierdzi, że CB to najlepszy antyradar. A jeszcze można np. namówić kierownika TIR'a przed tobą, żeby trochę miejsca zrobił...

Może i ma rację, ale jeżdżenie z wędką wystającą z dachu jakoś burzy moje poczucie estetyki :wink:

Może i ma rację, ale jeżdżenie z wędką wystającą z dachu jakoś burzy moje poczucie estetyki :wink:

Jak się zapomnisz i wjedziesz z tym do garażu, wędka się odegnie, a potem jak nie przyp... w dach, to dopiero zobaczysz :mrgreen:

Wszystko fajnie tylko kto mi to w Trojmiescie zrobi :cry:

501522056 - p. Piotr - Zrobił w Nissanie Maxima,Pugach 807,Pugu 406,Oplach Zafira, Toyotach Avensis,Toyotach Corolla...

Mieszczą sie w Gdyni (przy głownej ulicy Al. Zwyciestwa chyba)pomiedzy salonem Citroena a Auto-Handlem. Taki maly warsztacik - Autoalarmy itd.

Zadzwoń i sie dopytaj. Doradzą Ci nawet jaki antyradar dobrać zeby byl w miare dobry.

A jak antyradar ma się do nieoznakowanych radiowozów z videoradarami ?
Namierza również. Mowie o dobrym. Foto radary takze namierza juz z około 1,5 kilometra. Namierza takze drzwi na fotokomórke. :mrgreen:

Szwagier tak jakoś rok temu założył CB radio. Pieje z zachwytu do dziś i twierdzi, że CB to najlepszy antyradar. A jeszcze można np. namówić kierownika TIR'a przed tobą, żeby trochę miejsca zrobił...

Są też wędki "podlodowe". Moja żona ma taką o długości 35 cm i wygląda to jak standardowa antena. Gdyby nie magnes, to nikt by nie poznał. Zasięg do 5km w zupełności wystarcza by wiedzieć gdzie stoją suszarki.

A jak antyradar ma się do nieoznakowanych radiowozów z videoradarami ?
Namierza również. Mowie o dobrym. Foto radary takze namierza juz z około 1,5 kilometra. Namierza takze drzwi na fotokomórke. :mrgreen:

Namierza fotoradar ale wtedy, gdy masz zająca i akurat go ustrzeli. Gorzej, jak sam jesteś zającem albo nie ma w ogóle zajęcy :cool:

Radio CB jest najskuteczniejsze, a na wideokamerę w aucie antyradar nie pomoże a CB czasami tak.
zgadza sie ze CB radio jest najskuteczniejsze. A na videokamere antyradar pomoze. Nie pomoze Ci jak kupisz go w Auchan za 300zl.
Namierza fotoradar ale wtedy, gdy masz zająca i akurat go ustrzeli.
Namierza,namierza. Jeszcze sie nie zdażylo zeby jadąc w Gdansku ul. Słowackiego antyradar nie zapikał. Jestem przy Niedzwiedniku a on juz daje sygnały. Ludzie z GD powinni wiedziec jaka to odległosc. Zaznaczam ze caly czas mowie nie o jakims pasztetowym urządzeniu tylko kawiorowym.

Namierza fotoradar ale wtedy, gdy masz zająca i akurat go ustrzeli. Gorzej, jak sam jesteś zającem albo nie ma w ogóle zajęcy

Zgodnie z Twoją teorią fotoradar nie prowadzi pomiaru ciagłego, ale jedynie w momencie przekroczenia prędkości przez auto. Powiedz mi zatem skąd wie, że auto przekroczyło dopuszczalną prędkość?? :grin:

pzdr

Seb@

sutribeca, jak znajdziesz ten WŁAŚCIWY, to proszę daj znać jaki, jestem jak najbardziej zainteresowana :wink: :grin:

W poprzednim samochodzie miałam taki stary bele-jaki, odziedziczony po moim TZ, i zdawał egzamin, więc nie wiem paul_78, może Ty z jakąś szybkością zawrotną się poruszasz, że zanim antyradar zareaguje, to już stoisz przed stróżem prawa? :wink:

Witam,mam zamiar kupic Beltronics Vector 995.troche kosztuje ale poprzedni antyradar zwrocil mi sie 100 krotnie :smile:

Moja teoria wynika z lektury poprzednich wątków na ten temat :) A urządzenie, które namierza fotoradary jest ze wszech miar godne pochwały, sam bym chętnie to kupił.

Ninja - jaki masz sprzęt i jak się sprawuje? Z jakiej odległości namierza Suszącego Psa, fotoradary i czy nie wariuje w mieście?