Skocz do zawartości

Antyradar


sutribeca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,mam pytanie jakie macie antyradary w swoich subarakach.Mam Tribece i gniazdo 12 volt jest az w podlokietniku,wiec antyradar z kabelkiem odpada,Czy ma ktos moze to urzedzenie na baterie? jak to sie spisuje?

Przyjacielu drogi...

Antyradar z kabelkiem mozna z powodzeniem "przerobic" tak aby nadal byl z kabelkiem ale schowanym gdzies pod konsolą. Właczasz zapłon - włacza sie antyradar. Mozna dodatkowo zrobić gdzies w dyskretnym miejscu wylacznik do antyradaru. I tyle. Wcale nie ma użerania sie z kablami w zapalniczce. Urządzenie sobie jest na stale w aucie zamontowane tyle ze schowane. My robilismy takie patenty ze chowalismy to pod podsufitke tam gdzie lusterko wewnetrzne. Niektore auta mają na konsoli u gory taki centralny schowek. To takze idealne miejsce na to urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie jakie macie antyradary w swoich subarakach.Mam Tribece i gniazdo 12 volt jest az w podlokietniku,wiec antyradar z kabelkiem odpada,Czy ma ktos moze to urzedzenie na baterie? jak to sie spisuje?

Przyjacielu drogi...

Antyradar z kabelkiem mozna z powodzeniem "przerobic" tak aby nadal byl z kabelkiem ale schowanym gdzies pod konsolą. Właczasz zapłon - włacza sie antyradar. Mozna dodatkowo zrobić gdzies w dyskretnym miejscu wylacznik do antyradaru. I tyle. Wcale nie ma użerania sie z kablami w zapalniczce. Urządzenie sobie jest na stale w aucie zamontowane tyle ze schowane. My robilismy takie patenty ze chowalismy to pod podsufitke tam gdzie lusterko wewnetrzne. Niektore auta mają na konsoli u gory taki centralny schowek. To takze idealne miejsce na to urządzenie.

 

Wszystko fajnie tylko kto mi to w Trojmiescie zrobi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że cały czas piszecie o SYGNALIZATORZE?

Polecam TARGET Euro 550, naprawdę przyjemnie się z tym jeździ :mrgreen:

No i w razie czego w każdej chwili można przełączyć na woltomierz i wsjo haraszo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sutribeca, jak znajdziesz ten WŁAŚCIWY, to proszę daj znać jaki, jestem jak najbardziej zainteresowana :wink: :grin:

W poprzednim samochodzie miałam taki stary bele-jaki, odziedziczony po moim TZ, i zdawał egzamin, więc nie wiem paul_78, może Ty z jakąś szybkością zawrotną się poruszasz, że zanim antyradar zareaguje, to już stoisz przed stróżem prawa? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie używa jak jedzie 50 km/h :mrgreen:

Jak ma suszarę i często nie strzela z niej to wykrycie wiązki wcześniej jest trudne, a ja kieruje już w moją stronę to z reguły jest za późno na hamowanie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier tak jakoś rok temu założył CB radio. Pieje z zachwytu do dziś i twierdzi, że CB to najlepszy antyradar. A jeszcze można np. namówić kierownika TIR'a przed tobą, żeby trochę miejsca zrobił...

Może i ma rację, ale jeżdżenie z wędką wystającą z dachu jakoś burzy moje poczucie estetyki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko kto mi to w Trojmiescie zrobi :cry:

501522056 - p. Piotr - Zrobił w Nissanie Maxima,Pugach 807,Pugu 406,Oplach Zafira, Toyotach Avensis,Toyotach Corolla...

Mieszczą sie w Gdyni (przy głownej ulicy Al. Zwyciestwa chyba)pomiedzy salonem Citroena a Auto-Handlem. Taki maly warsztacik - Autoalarmy itd.

Zadzwoń i sie dopytaj. Doradzą Ci nawet jaki antyradar dobrać zeby byl w miare dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier tak jakoś rok temu założył CB radio. Pieje z zachwytu do dziś i twierdzi, że CB to najlepszy antyradar. A jeszcze można np. namówić kierownika TIR'a przed tobą, żeby trochę miejsca zrobił...

Może i ma rację, ale jeżdżenie z wędką wystającą z dachu jakoś burzy moje poczucie estetyki :wink:

 

Są też wędki "podlodowe". Moja żona ma taką o długości 35 cm i wygląda to jak standardowa antena. Gdyby nie magnes, to nikt by nie poznał. Zasięg do 5km w zupełności wystarcza by wiedzieć gdzie stoją suszarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak antyradar ma się do nieoznakowanych radiowozów z videoradarami ?
Namierza również. Mowie o dobrym. Foto radary takze namierza juz z około 1,5 kilometra. Namierza takze drzwi na fotokomórke. :mrgreen:

 

Namierza fotoradar ale wtedy, gdy masz zająca i akurat go ustrzeli. Gorzej, jak sam jesteś zającem albo nie ma w ogóle zajęcy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio CB jest najskuteczniejsze, a na wideokamerę w aucie antyradar nie pomoże a CB czasami tak.
zgadza sie ze CB radio jest najskuteczniejsze. A na videokamere antyradar pomoze. Nie pomoze Ci jak kupisz go w Auchan za 300zl.
Namierza fotoradar ale wtedy, gdy masz zająca i akurat go ustrzeli.
Namierza,namierza. Jeszcze sie nie zdażylo zeby jadąc w Gdansku ul. Słowackiego antyradar nie zapikał. Jestem przy Niedzwiedniku a on juz daje sygnały. Ludzie z GD powinni wiedziec jaka to odległosc. Zaznaczam ze caly czas mowie nie o jakims pasztetowym urządzeniu tylko kawiorowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierza fotoradar ale wtedy, gdy masz zająca i akurat go ustrzeli. Gorzej, jak sam jesteś zającem albo nie ma w ogóle zajęcy

Zgodnie z Twoją teorią fotoradar nie prowadzi pomiaru ciagłego, ale jedynie w momencie przekroczenia prędkości przez auto. Powiedz mi zatem skąd wie, że auto przekroczyło dopuszczalną prędkość?? :grin:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sutribeca, jak znajdziesz ten WŁAŚCIWY, to proszę daj znać jaki, jestem jak najbardziej zainteresowana :wink: :grin:

W poprzednim samochodzie miałam taki stary bele-jaki, odziedziczony po moim TZ, i zdawał egzamin, więc nie wiem paul_78, może Ty z jakąś szybkością zawrotną się poruszasz, że zanim antyradar zareaguje, to już stoisz przed stróżem prawa? :wink:

 

Witam,mam zamiar kupic Beltronics Vector 995.troche kosztuje ale poprzedni antyradar zwrocil mi sie 100 krotnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria wynika z lektury poprzednich wątków na ten temat :) A urządzenie, które namierza fotoradary jest ze wszech miar godne pochwały, sam bym chętnie to kupił.

 

Ninja - jaki masz sprzęt i jak się sprawuje? Z jakiej odległości namierza Suszącego Psa, fotoradary i czy nie wariuje w mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...