Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, szubaru napisał:

Ciekawe czy tylko feedback czy bedzie jakiś program. Ford idzie mocno na 2022. Moga na prawde zrobić  niespodzi bo reszta jak by w powijakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

Moga na prawde zrobić  niespodzi bo reszta jak by w powijakach.

Topowego kierowcy zabraknie. Emeryt Loeb to mało, a Breen to jednak chyba nie ten rozmiar kapelusza. Na rynku pozostał Mikkelsen, chyba że jednak z Tanakiem coś będzie, bo ostatnio na linii z Hyundaiem jakieś takie napięcie wyczuwam. Brak testów, ogólne zniechęcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, przymar napisał:

Topowego kierowcy zabraknie. Emeryt Loeb to mało, a Breen to jednak chyba nie ten rozmiar kapelusza. Na rynku pozostał Mikkelsen, chyba że jednak z Tanakiem coś będzie, bo ostatnio na linii z Hyundaiem jakieś takie napięcie wyczuwam. Brak testów, ogólne zniechęcenie.

Czy ja wiem ja bym jednak dal szanse Breenowi. Jest teraz dokładnie w takim miejscu jak Evans przed przejściem do Toyoty i wszyscy wiemy jak to wyszło. Pamietajmy ze on miał niepełny program w czyimś aucie projektowanym pod kogoś innego. Teraz może sporo ustawić pod siebie co pomoże znaleźć te 0,1 sek na km których brakuje do zwycieztwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, szubaru napisał:

Jeszcze Marczyk jest B)

 

Wczoraj rozmawialiśmy z Miko dobre pół godziny... co ten facet ma za głowę do tego sportu to ciężko opisać słowami.  

 

Bądźmy cierpliwi a będziemy mieć wiele emocji i powodów do radości. :evil2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antikos napisał:

nie skręciło bo go podbiło z prawej strony, i stracił przyczepność na chwilę a fizyka już zrobiła resztę 

 

Zazwyczaj jakie podbicia zawias wybiera niezauważalnie a tu nagła i kompletna utrata trakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam u Tako nie było żadnego podbicia.

Wygląda zwyczajnie jakby go zacisk zaskoczył i wjechał za szybko.

Jakość dźwięku na onboardzie na WRC.com jest b.słaba, ale jeśli dobrze słyszę, to brzmi jak "five right sharp opens long and (into?) two right sharp".

A Tako wjechał już w ten prawy 2 jakby to było jeszcze "opens long" :) , bo na wyjściu z piątkowego jeszcze zdrowo dodawał gazu zamiast hamować do 2.

Zerknąłem jeszcze na Elfyna, to on na tym piątkowym już mocno hamował do 2 i zbijał biegi.

 

Chyba ten 5 nie za bardzo był "opens long" jednak, skoro reszta czołówki już na nim hamowała.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdziGT napisał:

Ciekawe czy tylko feedback czy bedzie jakiś program. Ford idzie mocno na 2022. Moga na prawde zrobić  niespodzi bo reszta jak by w powijakach.

Ja z całych sił trzymam kciuki za MSport.

Byłoby wspaniale gdyby wrócili do walki, a do tej pory zawsze tworzyli od razu udane konstrukcje na nowych przepisach.

Myślę, że Breen dojrzał już żeby namieszać w czołówce.

Z tym Tanakiem to rzeczywiście ciekawa sprawa. Strasznie przygasł w tym Hyundaiu. Może faktycznie coś szyją z Malcolmem? To by była petarda, ale z drugiej strony Millener wyraźnie powiedział, że większych zaskoczeń w ich składzie nie będzie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2021 o 14:44, Bosman napisał:

Ja z całych sił trzymam kciuki za MSport.

Byłoby wspaniale gdyby wrócili do walki, a do tej pory zawsze tworzyli od razu udane konstrukcje na nowych przepisach.

Myślę, że Breen dojrzał już żeby namieszać w czołówce.

Z tym Tanakiem to rzeczywiście ciekawa sprawa. Strasznie przygasł w tym Hyundaiu. Może faktycznie coś szyją z Malcolmem? To by była petarda, ale z drugiej strony Millener wyraźnie powiedział, że większych zaskoczeń w ich składzie nie będzie.

Ja fez tak mysle ze Bremen just dojrzał do tej roli i udźwignie zadanie. Minusem jest to ze ma mało czasu zeby wykorzystać przewagę jezeli taka wypracowali bo za dwa lata reszta z większymi budżetami nadrobi zaległości. No i pytanie kogo wsadza mu do drugiego auta. Mysle ze jezeli nie chcą inwestować to Formaux powinie dostać szanse bo ewidentne bedą z niego ludzie a Greensmith wsadzić w WRC 2021 bo bedzie mozna jak chce sie chłopak bawić bo nic innego z jego jazdy nigdy nie bedzie.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Na testowym Marczyk tuż za Gryazinem. To dobry znak. 

Powoli zwyczajnym się robi nadzwyczajne tempo naszego Kolegi:)

 

Miko wspominał, że z racji odliczania jednego rajdu sezonu, jak wszystko pójdzie po jego myśli, to na jednym z ostatnich będzie mógł pojechać szybciej niż zwykle.

 

Ciekawe czy będą do Węgry? :evil2:

 

 

Po pierwszym przejeździe Miko był najszybszy, Grazin przycinał w drugim, Miko drugiego jeszcze nie jechał. 

 

 

OS FP1+FP2
1.    Gryazin N.    00:02:05.807
2.    Marczyk M.    +00.898
3.    Llarena E.    +01.443
4.    Østberg M.    +01.621
5.    Solans N.    +01.720
6.    Turán F.    +02.247
7.    Campedelli S.    +02.825
8.    Mikkelsen A.    +02.997
9.    Herczig N.    +03.037
10.    Cais E.    +04.549

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim się poprawił. 0,16 do Grazina. Teraz czekamy kwalifikacyjnego. :evil2:

 

 

 

OS FP1+FP2

1.Gryazin N.00:02:05.807

2.Marczyk M.+00.165

3.Herczig N.+00.858

4.Turán F.+01.201

5.Llarena E.+01.443

6.Østberg M.+01.621

7.Solans N.+01.720

8.Campedelli S.+02.825

9.Mikkelsen A.+02.997

10.Csomós M.+03.049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko na ss4 stracil tylni naped niedlugo po starcie oesu. Strata ok 30s i teraz serwis wiec nadal sa szanse na przyzwoity wynik.

 

W HRSMP Luty bez przednich hamulcow po peknieciu felgi stracil ok 11min. Dzieje sie.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...