Jump to content

Podświetlenie zegarów i przełączników Forester SF 98

kriskristoffers
 Share

Recommended Posts

22 godziny temu, kriskristoffers napisał:
Czy ktoś wie czy zegary z SF polift będą pasowały do Shreka 98? Zamiast płacić za diagnostykę chcę kupić i sprawdzić czy inne będą palić

Nie będą pasować, są inne wtyczki.@Vercy miał kiedyś w swoim problem z oświetleniem wnętrza, nie pamiętam jak się to skończyło. Generalnie sterownik jasności masz za schowkiem przy prawym słupku.  Na pomarańczowo-białym powinno być zasilanie po przekręceniu włącznika świateł. 

podświetlenie.pdf

Edited by ewemarkam

Nie będą pasować, są inne wtyczki.@Vercy miał kiedyś w swoim problem z oświetleniem wnętrza, nie pamiętam jak się to skończyło. Generalnie sterownik jasności masz za schowkiem przy prawym słupku. 
podświetlenie.pdf
Vercy rozwiązał tak, że sprzedał to auto Krissowi;)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

22 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Czy ktoś wie czy zegary z SF polift będą pasowały do Shreka 98? Zamiast płacić za diagnostykę chcę kupić i sprawdzić czy inne będą palić :)

Chopie to ci mówiłem że masz dwa plusy na zasilaniu zegarów. co byś nie wsadził nie ma prawa działać. 

Edited by Vercy

7 minut temu, Vercy napisał:

Chopie to ci mówiłem że masz dwa plusy na zasilaniu zegarów. co byś nie wsadził nie ma prawa działać. 

Może być tak że plus się zamyka przez żarówkę. Dlatego miernik "widzi" dwa plusy. A brakuje tak naprawdę masy. Czyli z tego co widać, to jasność sterowana jest masą. Teoretycznie jeśli na fioletowy podasz masę to powinny się zaświecić w pełni.

1 minutę temu, kriskristoffers napisał:

Nie trzeba było mówić tylko naprawić żeby działało :facepalm:

Mówiłem ci że musiałbym wolne brać. Urlopu już nie mam.