Skocz do zawartości

Gdzie dobrze zrobia wydech na dolnym slasku ?


JonesB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracajac do tematu - z Twoich okolic zdecydowanie mogę polecić MG Motorsport.

Gdybym nie miał SS wydech zrobiłbym u nich

 

http://www.mgmotorsport.pl/

 

Ja zdecydowanie tez -robilem u nich kompletny wydech do mocnego N\A i bylem zachywcony parametrami , jakoscia no i przede wszystkim cena.ponadto zrobili juz bardzo duzo subarakow i evo wiec znaja temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Marek z Dzierżoniowa zajmujący sie subaru twierdzi że wymiana uppipe moze byc niebezpiezna bo kompute zle odczytuje temperature spalin czy jakoś tak.Miał ktoś problemy po zmianie bez remapu? Remap i tak zrobie..zastanawiam sie tylko czy juz zakladav czy czekac do remapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ja :) Jak pisałem wcześniej...rozmawiałem z P.Markiem i tak powiedział.Zamówiłem tez wydech u niego ale jeszce dzisiaj czekam na odpowiedź z MG Motosport....zobacze jaką cene zaproponują :):):) A co do uppipa to jak nie-ASO powie zeby zmieniać to zmienie...P.Marek mówi że od reki dostepne i problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do uppipa to jak nie-ASO powie zeby zmieniać to zmienie...

 

mozesz zalozyc ( a nawet juz kupic :wink: ) bo na pewno powie ze tak.

Jak organizowalem grupe na storjenie u nich to nawet nie chcieli widziec WRX bez uppipu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te ich wymagania, dostałem kiedyś listę mailem i powiem, że nic by tak dobrze nie zrobiło jak trochę konkurencji na rynku remapu do subarzanów, bo nie dość, że kasę kroją okropną to jeszcze klienta ustawiać chcą i auta psują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, dlatego najlepszym rozwiazaniem jest grupa - cena zaczyna robic sie znosna ( zwlasza dla organizatora :mrgreen: :wink: )

 

Na dzien dzisiejszy znalazlo by sie chyba paru chetnych a ze Jacek zapatruje sie pozytywnie na kolejna grupe mozna cos zorganizowac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, dlatego najlepszym rozwiazaniem jest grupa - cena zaczyna robic sie znosna ( zwlasza dla organizatora :mrgreen: :wink: )

 

Co to znaczy znosna?

 

Sam remap do Forka starego 3000 netto, wersja z downpipe, przelotowym tłumikiem 6600 netto, a jeszcze + TD04L 11 800 zł netto.

 

Jesli dobrze poszukalem na forum, to bardzo dobra uzywka TD04L to koszt rzedu 500zl, a nowka 1000? 1500? A wg mapteka (z montazem) 5200 netto! Downpipe i przelotowy tlumik (z montazem) to 3600 netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...