Skocz do zawartości

Gdzie dobrze zrobia wydech na dolnym slasku ?


JonesB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie jak w temacie. Szykuje się na remap wiec potrzeba jest :) Jak ktoś gdzieś robił kpl. wydech przelotowy z kwasówki w miare tanio i jest zadowolony to bede wdzięczny za info. Do Eltecha jechał nie bede bo to pincet w jedna strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też robiłem w El-tecu. Wydech fajny na dwóch tłumikach. Jest głośniejszy od serii ale 600km da radę wytrzymać - choć od kiedy zmieniłem tłumik nie używam radia :mrgreen:

Tylko na papier z gwarancją do tej pory się nie mogę doczekać :???:

 

Bliżej Ciebie masz jeszcze MG Motorsport - chłopaki chwalili ich na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy w okolice Warszawy. W piastowie firma El-tec, mam takowy i jest naprawdę ok.

 

Pozdrawiam

Norbert

 

a jak to wyglada cenowo ??

 

Cena 2200,00. I nie jest głośny. Wcześniej miałem sam końcowy, coś jak Mugen i był dużo głośniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na papier z gwarancją do tej pory się nie mogę doczekać

Ale po co Tobie papier. Słowo Pana Wojtka jest cenniejsze. Kiedyś po eksperymentach z wydechem(na własne życzenie :!: ) miałem problemy z OBK. Po przejechaniu ok 30 km z Eltec'u, auto odmówiło posłuszeństwa. Pomimo późnej pory właściciel przyjechał do mnie służąc wszelaką pomocą! Nawet po kilkunastu dniach dzwonił do mnie pytając się, czy wszystko juz OK.

Firmę polecam: solidni, dokładni i uczciwi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi wrażenie, szczególnie, że końcówkę tłumika (ostatniego i jedynego w zestawie)mam o śr. 114 mm :mrgreen:

 

chyba musze Ci pokazac co to jest wrazenie :razz: :mrgreen:

 

kwasowka pusta 2,5", ostatni tlumik (praktycznie pusty :twisted: ) i koncowka 5" :twisted: wyprowadzone JDMowo i poza downpipe praktycznie zadnych zagiec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi wrażenie, szczególnie, że końcówkę tłumika (ostatniego i jedynego w zestawie)mam o śr. 114 mm :mrgreen:

 

chyba musze Ci pokazac co to jest wrazenie :razz: :mrgreen:

 

kwasowka pusta 2,5", ostatni tlumik (praktycznie pusty :twisted: ) i koncowka 5" :twisted: wyprowadzone JDMowo i poza downpipe praktycznie zadnych zagiec :twisted:

 

A u mnie to niby jak jest( różnica w średnicy końcówki to tylko1,27 cm) , a w ogóle to ja mam szeroki kołnierz z "kierownicą" spalin i słychać każde sapnięcie ślimaczka :P Z resztą, Ci którzy słyszeli Silvera na żywo potwierdzą, że rzondzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na papier z gwarancją do tej pory się nie mogę doczekać

Ale po co Tobie papier. Słowo Pana Wojtka jest cenniejsze. Kiedyś po eksperymentach z wydechem(na własne życzenie :!: ) miałem problemy z OBK. Po przejechaniu ok 30 km z Eltec'u, auto odmówiło posłuszeństwa. Pomimo późnej pory właściciel przyjechał do mnie służąc wszelaką pomocą! Nawet po kilkunastu dniach dzwonił do mnie pytając się, czy wszystko juz OK.

Firmę polecam: solidni, dokładni i uczciwi!!!

 

No to luzik. Fajnie, że jeszcze tacy ludzie istnieją.

 

Kiedyś byłem bardziej ufny, ale życie a dokładniej kontakty ze wszelakiej maści fachowcami zweryfikowały moje podejście.

 

Pozdro dla pana Wojtka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, brzmienie Supersprinta jest ok. Ale jakość wykonania przy jego cenie jest tragiczna. Ja osobiście zdecydowanie wole klasyczne wydechy JDM typu HKS, Apexi, Blitz czy Kakimoto. Btw. słyszałem wczoraj nowy wydech Apexi 3" u Gracowego, pięknie brzmi, podobnie do mojego ale troche ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi wrażenie, szczególnie, że końcówkę tłumika (ostatniego i jedynego w zestawie)mam o śr. 114 mm :mrgreen:

 

chyba musze Ci pokazac co to jest wrazenie :razz: :mrgreen:

 

kwasowka pusta 2,5", ostatni tlumik (praktycznie pusty :twisted: ) i koncowka 5" :twisted: wyprowadzone JDMowo i poza downpipe praktycznie zadnych zagiec :twisted:

 

A u mnie to niby jak jest( różnica w średnicy końcówki to tylko1,27 cm) , a w ogóle to ja mam szeroki kołnierz z "kierownicą" spalin i słychać każde sapnięcie ślimaczka :P Z resztą, Ci którzy słyszeli Silvera na żywo potwierdzą, że rzondzi :D

 

przy najblizszej okazji pokaze Ci co to jest RZONDZENIE :mrgreen: nawet matiego wydech jest cichszy :twisted:

 

i tez mam flansze na wastegate i tez fajnie slychac slimaka w rurze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać, Supersprint to włoski syf. Do Subaru się nie nadaje :razz: :twisted:

 

Tak i dlatego najwięcej wyrobow SS do wszystkich" światowych wynalazkow" kupisz w Japonii (3000szt wyrobow na miejscu w magazynie) i tam jest najbardziej doceniany i drogi :mrgreen: Ale gdzie Japonii do polskiego rynku np. Subaru :?: Juz na tym forum mamy przeciez kilkunastu "fachowcow" od ustalania jakosci spawow SS w stosunku do innych używanych przez nich :mrgreen:

AK

ps.Nie przeczę że być może po 10 latach użytkowania jakosć wykonania SS okaże sie gorsza od tego co zrobił "miejscowy" zakład tłumikowy polecany przez kolegę :mrgreen: ale co mnie to obchodzi :?: badań nie widziałem :!: (uwaga dotyczy wszystkich firm sprzedajacych układy wydechowe na polskim rynku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, brzmienie Supersprinta jest ok. Ale jakość wykonania przy jego cenie jest tragiczna. Ja osobiście zdecydowanie wole klasyczne wydechy JDM typu HKS, Apexi, Blitz czy Kakimoto. Btw. słyszałem wczoraj nowy wydech Apexi 3" u Gracowego, pięknie brzmi, podobnie do mojego ale troche ciszej.

 

Ja jednak jestem zwolennikiem Devila, cholernie mi się podoba :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...