Skocz do zawartości

Okolice Lipowca i Rymanowa Zdroju.


inanitas

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pojedziesz tamtędy to daj znać czy zakaz ruchu na brodzie nadal stoi :unsure: . Btw - ja się nim pierwszym razem zdziwiłem, bo jeździłem tamtędy jeszcze "na ośce", po tem przestałem się nim przejmować. Wcześniej przemierzałem dolinę Czeremchy na nogach, wzdłuż i w poprzek :) . To piękne i ciche miejsce, jedź powoli i na jak najwyższym biegu i słuchaj ciszy. Przy cerkwiszczu albo na przełęczy szczególnie :) .

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Jeśli zaś chodzi o okolice Rymanowa Zdroju to, też na południe, jest wioska która nazywa się Lubatowa. Zwana przez miejscowych Ameryką. Sama Lubatowa może nieciekawa ale dolina w której jest położona robi wrażenie. Fajna góra nad nią wisi.

do lubatowej to lepiej od Iwonicza Zdroju lecieć, też przez górki. Przez centrum w górę, przez las, kolo Bełkotki. Bardzo fajne tereny. Jeśli idzie o Rymanów i okolice, to warto skoczyć okolicę Łaz, tam gdzie dzis masz farme fotowolaticzną oraz wiaraki, potem na Królik Polski i tam latać. Choć najepiej to skoczyć w rejon Szklar i Jaślisk, tam jest pięknie i masa drog po lasach. Kiedyś tam były rozgrywane zawody na enduro. Jak Cie interesują ciekawe drogi ale już większy wyryp, to masz w Krośnie Czarnorzeki po stronie wieży telewizyjnej. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...