Jump to content

Okolice Lipowca i Rymanowa Zdroju.

inanitas
 Share

Recommended Posts

Jeśli pojedziesz tamtędy to daj znać czy zakaz ruchu na brodzie nadal stoi :unsure: . Btw - ja się nim pierwszym razem zdziwiłem, bo jeździłem tamtędy jeszcze "na ośce", po tem przestałem się nim przejmować. Wcześniej przemierzałem dolinę Czeremchy na nogach, wzdłuż i w poprzek :) . To piękne i ciche miejsce, jedź powoli i na jak najwyższym biegu i słuchaj ciszy. Przy cerkwiszczu albo na przełęczy szczególnie :) .

• Like 1

Jeśli zaś chodzi o okolice Rymanowa Zdroju to, też na południe, jest wioska która nazywa się Lubatowa. Zwana przez miejscowych Ameryką. Sama Lubatowa może nieciekawa ale dolina w której jest położona robi wrażenie. Fajna góra nad nią wisi.

• Like 1

18 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Jeśli zaś chodzi o okolice Rymanowa Zdroju to, też na południe, jest wioska która nazywa się Lubatowa. Zwana przez miejscowych Ameryką. Sama Lubatowa może nieciekawa ale dolina w której jest położona robi wrażenie. Fajna góra nad nią wisi.

do lubatowej to lepiej od Iwonicza Zdroju lecieć, też przez górki. Przez centrum w górę, przez las, kolo Bełkotki. Bardzo fajne tereny. Jeśli idzie o Rymanów i okolice, to warto skoczyć okolicę Łaz, tam gdzie dzis masz farme fotowolaticzną oraz wiaraki, potem na Królik Polski i tam latać. Choć najepiej to skoczyć w rejon Szklar i Jaślisk, tam jest pięknie i masa drog po lasach. Kiedyś tam były rozgrywane zawody na enduro. Jak Cie interesują ciekawe drogi ale już większy wyryp, to masz w Krośnie Czarnorzeki po stronie wieży telewizyjnej. 

• Like 1
  • Upvote 1