Jump to content

Subaru Outback 2005 2,5/l USA (antena)

Adam1972
 Share

Recommended Posts

w klapie bagażnika. Musisz zdjąć plastikową osłonę.

Ale jeżeli myślisz że dlatego Ci radio szumi bo się uszkodził to niestety ale kiepskie radio i głośniki to TTTM.

U mnie siały żarówki led jakie założyłem w oświetleniu tablicy rej, ale ostatecznie pomogła dopiero wymiana radia (edit: wymiana z fabrycznego na Sony, opisałem to na Forum tutaj).

Edited by KaiM

• 2 weeks later...

Radio (USA) wymieniłem w serwisie na Pioneer dość dobrej klasy. Wymiana odbyła się w mieście gdzie sygnał jest silny. Po wyjeździe z miasta znikały stacje jedna po drugiej, została tylko jedna najmocniejsza. Pojechałbym z tym do serwisu ale terminy są tak odległe, że postaram się załatwić sprawę własnymi łapami. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

W dniu 20.12.2020 o 10:25, Adam1972 napisał:

Radio (USA) wymieniłem w serwisie na Pioneer dość dobrej klasy. Wymiana odbyła się w mieście gdzie sygnał jest silny. Po wyjeździe z miasta znikały stacje jedna po drugiej, została tylko jedna najmocniejsza. Pojechałbym z tym do serwisu ale terminy są tak odległe, że postaram się załatwić sprawę własnymi łapami. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Wzmacniacz jest zasilany z radia odpowiednim przewodem. Pionier powinien mieć wyjście do zasilania wzmacniacza antenowego. Trzeba sprawdzić czy ten przewód jest podłączony w odpowiednie miejsce.