Jump to content

Przekładka lamp z lifta do przedlifta Legacy IV sedan

Patriczi
 Share

Recommended Posts

Witam poszukuje odpowiedzi dotyczącej przekladki lamp z polifta do mojego przedlifta, najbardziej potrzebuje pomocy czy wtyczki i ogólnie okablowanie wszystko pasuje czy coś trzeba przerabiać. Wiem ze trzeba zmienić zderzak błotniki ale z tym akurat nie ma problemu. Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam Patryk.

Jak ksenony to jeszcze
1. Spryskiwacze lamp (dodatkowa pompka, większy zbiornik na płyn i pewnie jeszcze jakaś elektronika)
2. Samopoziomowanie (czujniki na wahaczach, wahacze (albo dospawanie mocowań czujników na wahaczach), mocowania od strony nadwozia (do weryfikacji czy są wykonalne), moduł sterowania, zaślepka pokrętła od regulacji poziomu świateł (na desce rozdzielczej) i pewnie coś jeszcze). Ale nie mam pojęcia czy to jest w ogóle możliwe do zintegrowania z przedliftem.
A jak nie ksenony to pewnie całkiem bez sensu, już lepiej obecne porządnie zregenerować.

Albo JDM ksenon do przedlifta, tylko nie wiem jak z przeglądem :)

Mowa o Legacy IV, oczywiście.

Edited by Mnobody

Pisałem pod kontem przeglądu. Nie było poliftów z manualną regulacją, z tego co wiem. 
Przedlift z poliftowymi lampami i samopoziomowaniem też nie wiem czy przejdzie przegląd. Bo w polifcie w przypadku awarii czujnika świeci się błąd, a w przedlifcie nie ma takiej ikonki w zegarach.

Xenon na pewno ma inna wiazke. Na pewno brak czujnika poziomu da o sobie znac i lampy beda swiecic gdzies, na pewno przy spryskiwaczach jest inny zbiorniczek na plyn i prawdopodobnie inna pompka. Za duzo dlubania by zrobic przeglad ja bym sie nie bawil

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka