Skocz do zawartości

Przekładka lamp z lifta do przedlifta Legacy IV sedan


Patriczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje odpowiedzi dotyczącej przekladki lamp z polifta do mojego przedlifta, najbardziej potrzebuje pomocy czy wtyczki i ogólnie okablowanie wszystko pasuje czy coś trzeba przerabiać. Wiem ze trzeba zmienić zderzak błotniki ale z tym akurat nie ma problemu. Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ksenony to jeszcze
1. Spryskiwacze lamp (dodatkowa pompka, większy zbiornik na płyn i pewnie jeszcze jakaś elektronika)
2. Samopoziomowanie (czujniki na wahaczach, wahacze (albo dospawanie mocowań czujników na wahaczach), mocowania od strony nadwozia (do weryfikacji czy są wykonalne), moduł sterowania, zaślepka pokrętła od regulacji poziomu świateł (na desce rozdzielczej) i pewnie coś jeszcze). Ale nie mam pojęcia czy to jest w ogóle możliwe do zintegrowania z przedliftem.
A jak nie ksenony to pewnie całkiem bez sensu, już lepiej obecne porządnie zregenerować.

Albo JDM ksenon do przedlifta, tylko nie wiem jak z przeglądem :)

Mowa o Legacy IV, oczywiście.

Edytowane przez Mnobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem pod kontem przeglądu. Nie było poliftów z manualną regulacją, z tego co wiem. 
Przedlift z poliftowymi lampami i samopoziomowaniem też nie wiem czy przejdzie przegląd. Bo w polifcie w przypadku awarii czujnika świeci się błąd, a w przedlifcie nie ma takiej ikonki w zegarach.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon na pewno ma inna wiazke. Na pewno brak czujnika poziomu da o sobie znac i lampy beda swiecic gdzies, na pewno przy spryskiwaczach jest inny zbiorniczek na plyn i prawdopodobnie inna pompka. Za duzo dlubania by zrobic przeglad ja bym sie nie bawil

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ehhhhh........

kolejny temat dot. reflektorów...

a tytuł z LAMPAMI wprowadza w błąd i robi nadzieję...

 

 

ja z kolei szukam info czy LAMPY (tu wytłumaczenie - TYLNE ŚWIATŁA) z polifta LEGACY IV w budzie KOMBI wejdą do przedlifta Plug&Play? Czy inna konstrukcja odbłyśników lub innych elementów uniemożliwi taki swap? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ori napisał(a):

ehhhhh........

kolejny temat dot. reflektorów...

a tytuł z LAMPAMI wprowadza w błąd i robi nadzieję...

 

 

ja z kolei szukam info czy LAMPY (tu wytłumaczenie - TYLNE ŚWIATŁA) z polifta LEGACY IV w budzie KOMBI wejdą do przedlifta Plug&Play? Czy inna konstrukcja odbłyśników lub innych elementów uniemożliwi taki swap? 

 

wejdą, choć p&p nie do końca. Jakaś tam rzeźba przy wtyczkach jest, ale z tego co kojarzę to pilniczek wystarczy by wtyczka od przed-lifta pasowała do po-lifta :coffee:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ori napisał(a):

ja z kolei szukam info czy LAMPY (tu wytłumaczenie - TYLNE ŚWIATŁA) z polifta LEGACY IV w budzie KOMBI wejdą do przedlifta Plug&Play? Czy inna konstrukcja odbłyśników lub innych elementów uniemożliwi taki swap? 

Tylne lampy pasują zamiennie bez problemu, natomiast są inne wtyczki. Najlepiej kupić lampy z kawałkiem wiązki, wtedy można powiedzieć że plug&play. Jakby co mam taki zestaw na sprzedaż...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co mam taki zestaw na sprzedaż...
Póki co dopiero czekam na dostawę Waszego bliźniaka w H6  Powiem Ci, że mógłbym opis skopiować z Twojego Legasińskiego MY04 i podpisać pod swoim... łącznie z pochodzeniem, o ile Twój też jest od M&Msów  czyli od MM CARS .......... tylko niestety blaszki po lekkim prostowaniu z prawego tyłu i to delikatnie widać, efektu lustra nie będzie :/ Co nie przeszkadza w użytkowaniu, bo nie był brany do lalusiowania na wyborach Mister Universum... Żeby było śmieszniej - jesteśmy teraz po roku ujeżdżania A6 C6 w 3-litrowym BMK S-Line ;) Heh... Z tą różnicą, że to nasze pierwsze Subaru i H6. Szkoda trochę, że przedlift, ale... jak zaskoczy "zing" przyjdzie czas na może jakiego ś młodego WRX'a 2.5T :) ale to plany na kolejny rok w górę...
 
@Oczkoo15 Co do tego zestawu ..... chętnie (poliftowe lampy są miodzio) Daj tylko znać na priv jaka cena...
Został mi sentyment do white-red'ów po dawnym hondziarstwie default_wink.png EU miało full red'y, a white-red'y trzeba było z US sprowadzać.

Ja to się jeszcze zastanawiam nad ledami na tył, ale w sumie... pełnoletni samochód nie jest już pod takie mody default_smile.png Plastry miodu też dla misia bardziej, a nie starszego pana, mimo iż żwawego default_smile.png
Po co dziadka ubierać w sneakersy Jordana, skoro bardziej się ucieszy z DoppelHerz'a DoppelSil Max default_wink.png
Edytowane przez Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
wejdą, choć p&p nie do końca. Jakaś tam rzeźba przy wtyczkach jest, ale z tego co kojarzę to pilniczek wystarczy by wtyczka od przed-lifta pasowała do po-lifta default_icon_coffee.gif
Dzięki wielkie za pomocną dłoń  Miło tak na wstępie  Nowemu w "rodzinie", który do lamp się jeszcze doczepił w tytule .....

Edit po podmianie:

Polifty wchodzą 99% Plug&Play w miejsce przedliftów bez znaczącej zmiany default_smile.png
Ten problem wtyczkowy dotyczy konkretnie mocowania żarówek pozycyjnych lub kierunkowskazów default_smile.png z 4 "dziubków" mocujących trzeba zredukować do dwóch (te co wchodzą w wycięte specjalnie pod nie otwory przy gniazdach mocowania w kloszu)... rozkład w przedlifcie jest co 90* dla wszystkich czterech, a polift te mniejsze ma nieco przesunięte, może o 15*...

Więc de facto nie trzeba podmian wiązki / kabli / żarówek robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...