Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, skwaro napisał:

Mój Forester też tyle waży, ale z Yarisem go nie będę porównywał, bo Yaris to 1280kg, jak by nie patrzeć trochę mniej :)

 

Czyli różnica o pasażera, no i piszemy samochodach osobowych nie o autobusach :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, radekk napisał:

to zależy, u niektórych mimo że zaczyna się powyżej pasa jednak sięga aż poniżej:P

Tzw lustrzyca. Ew. o takich mówi się że im brzuch spadł

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

na kolana :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, subleo napisał:

Hłe, hłe B)

 

Image

 

i widze że mają założone dodatkowe Lazer-y, odpatrzyli pewnie z mojego Lanosa ;) . Te reflektory zabijają system !!! Matrix by audi, i inne ledy w hiper autach, niech się uczą w motorsporcie :), zasięg ponad 1km !

 

 

IMG_8762 (1).jpg

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OWOC napisał:

Wczoraj wydałem temu Panu :)

image.thumb.png.9cc27f7c03b5e7279480c1e3065697cf.png

 

@OWOC robił jazdę próbną czy w ciemno kupił ? Chyba że go Tomek Czopik namówił bo ostro upalał na torze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, OWOC napisał:

Co jak co, ale ten nowy Yaris HSD po mieście jeździ tak lekko i zwinnie jakby ważył 700kg. Gratuluję zakupu :bowdown:

Powiem Ci szczerze że jestem w szoku jak to auto się spisuje, a byłem już w nim w trasie i przetestowałem na autostradzie. Rewelacja !!! choć parę fuckupów powinni poprawić natychmiast, i wiem już co w GR będzie mnie trochę irytowało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, -=nikon=- napisał:

Ciekawe jak z żywotnością skoro maja już 450 koni. 

jak to jak, za chwile jebnie, przecież to chyba normalne :) nikt o zdrowych zmysłach nie będzie zdziwiony że to musi dupnąć, to przecież tylko działania marketingowe że HKS coś zrobił, to że jebnie za 500-1000km jest pewne, ale o tym już nikt nie napisze. Zresztą zrobili już (HKS) wydech do GR, i chyba najgorszy jaki jest mozliwy z testów jakie są w necie. HKS to dla mnie mit, więcej marketingu, jak jakości i pomysłu, ale to moje prywatne zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit to że HKS to sam marketing to chyba każdy świadomy kierowca GR będzie wiedział. I tu mnie oni dziwią bo GR nie kupił kowalski tylko przynajmniej u nas większość ludzi związanych z motoryzacją na poważnie. Chyba że poza PL jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...