Jump to content

Wydech invidia g200 import

Bartosz Wiśniewski
 Share

Recommended Posts

Witam. Kojarzy ktoś może gdzie można zamówić za rozsądne pieniądze lub jakiś używany wydech do forestera SG INVIDIA G200? widziałem kilka stron ale prawie żadna nie oferuje transportu do PL a jak już oferuje to za sam transport liczą sobie 1200 zł. Z góry dziękuję

HS04SFRG2S_02.jpg

tak nieśmiało sugeruję, ze mamy w PL fachowców, którzy zrobią Ci taki wydech za 1/3 ceny. Tylko nie będziesz mógł się napisem chwalić ;)

Chorowałem na Invidie, cobby itd ale poszedłem w custom i nie żałuję.

• Like 1

1 godzinę temu, Bartosz Wiśniewski napisał:

Witam. Kojarzy ktoś może gdzie można zamówić za rozsądne pieniądze lub jakiś używany wydech do forestera SG INVIDIA G200? widziałem kilka stron ale prawie żadna nie oferuje transportu do PL a jak już oferuje to za sam transport liczą sobie 1200 zł. Z góry dziękuję

HS04SFRG2S_02.jpg

https://www.funkypower.com/index.php/parts-store/exhaust-exhaust-manifolds/invidia-g200-cat-back-exhaust-system.html

Kolega @Bobej zamawiał od nich i jest zadowolony. Tylko że jest to nówka ;)

Edited by Jurando

2 godziny temu, Jurando napisał:

Problem w tym że ten który wysłałes to trochę inny wydech, do imprezy, a ja szukam do forestera i na stronie nie znalazłem. 

3 godziny temu, Infra napisał:

tak nieśmiało sugeruję, ze mamy w PL fachowców, którzy zrobią Ci taki wydech za 1/3 ceny. Tylko nie będziesz mógł się napisem chwalić ;)

Chorowałem na Invidie, cobby itd ale poszedłem w custom i nie żałuję.

Zależy mi na cichym wydechu z bardzo niskim tonem buczenia Nvidia i prodrive zapewniają taki dźwięk jaki oczekuje. Według mnie RM i MG są zbyt głośne i mają wyższy ton dźwieku 

Możliwe że nie pasują. Sam Nastawiam się na invidia N1 do FORESTERA i ten diler to chyba najciekawsza opcja  w Europie razem z przesyłką. Zwłaszcza  w obecnej sytuacji.  Kolega Bobej trochę czekał. 

20 minut temu, Jurando napisał:

Możliwe że nie pasują. Sam Nastawiam się na invidia N1 do FORESTERA i ten diler to chyba najciekawsza opcja  w Europie razem z przesyłką. Zwłaszcza  w obecnej sytuacji.  Kolega Bobej trochę czekał. 

od N1 nawet na silencerze odpadną Ci uszy :D

• Haha 2

5 godzin temu, Infra napisał:

od N1 nawet na silencerze odpadną Ci uszy :D

Nie przesadzajcie :D.  Po tygodniu jazdy umówiłem się na zmianę downpipe bez kata też Invidia no i oczywiście na nową mapę.  Żona się zgodziła, jeszcze nie wie na co :yahoo:

• Like 2

• 3 months later...

Jakiś patent na likwidację nieprzyjemnego dronu w Invidii N1 ?

Bas się strasznie niesie w kabinie, mimo silencerów jest uciążliwy na długie trasy.

Widziałem dospawaną rurę w kształcie J, ktoś robi coś takiego ?

Edited by Subary