Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ps.nie wiem kto czym jechał ale te 14-letnie :idea: Leg.T trochę namieszły :mrgreen: nie pierwszy raz podobno...Od nastepnej Cyny jakas" mokra trawka przez szczyt" (dobrze widoczna :cool: ) chyba będzie wprowadzona jako stały element tych spotkań :razz: :mrgreen:

AK

 

Jestem za. Im bardziej ślisko, tym lepiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejażdżkę GT3" wylosował" Gal (100m) ze względu na warunki ale juz sama próba zajęcia miejsca to "sympatyczne" doświadczenie dla kierowcy i pasażera

Piękny samochód...

(ale do jazdy wolę OBK :mrgreen: )

 

Cyna w deszczu i po błotno-trawiastym torze wyrównała szanse - nie wiem nawet czy jest sens robienia oddzielnych klasyfikacji "turbo" i "wolnossące" :lol: .

 

Dziękuję za miłą imprezę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja w turbo i prawdopodobnie generalka:

 

1. Krzysiek Szymański Legacy Turbo

2. Wiktor Kozłowski Legacy Turbo

3. Bęben_wrc WRX

 

i najbardziej pokrzywdzony :wink:

4. Adam. Legacy Turbo (niestety :lol: )

 

Jeden sedan i dwa kombi (chyba) :mrgreen:

 

AK

 

ps.bęben_wrc ten Twój WRX to jeszcze niedotarty jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :!:

 

Czy start w W-wie to dobry pomysł i czy moze jeszcze jakas próba po drodze do S :?:

 

Czy w związku ze startem z W-wy krócej czekało się do startu 2 i 3 próby :?:

 

Czy może jeszcze coś chcielibyście dodać do tej trasy :?: ( próbe zrywu i ham... np. :grin: )

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja w turbo i prawdopodobnie generalka:

 

1. Krzysiek Szymański Legacy Turbo

2. Wiktor Kozłowski Legacy Turbo

3. Bęben_wrc WRX

 

i najbardziej pokrzywdzony :wink:

4. Adam. Legacy Turbo (niestety :lol: )

 

W wolnych ssakach:

1. shodan justyna

2. pablonas impreza kombi

3. nieznany forester

 

W innych markach:

1. marcin@klubsubaru.pl evo 9

2. stefan evo 8

3. ?? astra? nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy start w W-wie to dobry pomysł i czy moze jeszcze jakas próba po drodze do S

 

 

Bardzo przyjemna dojazdówka :-)

 

Przydałoby się jeszcze ze 2 próby conajmniej.

 

 

Czy może jeszcze coś chcielibyście dodać do tej trasy ( próbe zrywu i ham... np. )

 

 

Zdecydwanie tak - wszelkie urozmaicenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :!:

 

Czy start w W-wie to dobry pomysł i czy moze jeszcze jakas próba po drodze do S :?:

 

Czy w związku ze startem z W-wy krócej czekało się do startu 2 i 3 próby :?:

 

Czy może jeszcze coś chcielibyście dodać do tej trasy :?: ( próbe zrywu i ham... np. :grin: )

 

Start w wawie jak najbardziej OK.

Moja propozycja to zwiększyć ilość prób, bez dużej ilości dojazdówek.

 

Czyli np. 2 próby w okolicach salonu subaru, al. krakowska, potem przejazd do słomczyna i tam 2 próby jechane w 3 pętlach lub 3 próby jechane w dwóch pętlach.

Proponuję również jako jedną z prób wykorzystać tor dla szajowozów na polu, jest rewelacyjny.

 

Na miejscu kiełbaski i rozdanie wyników, tak jak do tej pory, potem powrót do wawy i impreza w hotelu koper do rana :mrgreen:

I będzie naprawdę super.

\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy start w W-wie to dobry pomysł

 

jak najbardziej

 

czy moze jeszcze jakas próba po drodze do S :?:

 

jak najbardziej

 

Na miejscu kiełbaski i rozdanie wyników, tak jak do tej pory, potem powrót do wawy i impreza w hotelu koper do rana :mrgreen:

 

jak najbardziej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy start w W-wie to dobry pomysł i czy moze jeszcze jakas próba po drodze do S :?:

 

Dobry, ze względów praktycznych: nie ma tłoku w jednym miejscu, zawody odbywają się praktycznie równolegle w trzech miejscach.

 

Jeśli miałbym szukać wad tego rozwiązania, to powiedziałbym o jednej: jedyne załogi, które się widzi, to te kilka przed sobą i kilka za sobą. Potem szybka kiełbaska ( :mrgreen: ) i do domu. Gdyby wszystko było na Słomce, a więc byłyby tylko próby na giełdzie i torze, wówczas byłaby możliwość pogadania z większą liczbą obecnych Forumowiczów. A tak, to ja nawet nie miałem świadomości, że na ostatniej cynie jechał Beben_WRC :twisted:.

 

Czy w związku ze startem z W-wy krócej czekało się do startu 2 i 3 próby :?:

 

Zdecydowanie tak i - jak napisałem powyżej - było to bardzo praktyczne rozwiązanie. Dotychczasową bolączką Cyn/Słomek było "kwitnięcie" w kolejce do startu.

 

Czy może jeszcze coś chcielibyście dodać do tej trasy :?:

 

...Ring? :mrgreen:

 

?? astra? nie pamietam.

 

To Mały5150 z pilotem Bilexem. W nagrodę zepsułem wczoraj kol. Małego gorzałką :mrgreen:. Sam się też trochę zepsułem, ale mniej :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper napisał/a:

Czy może jeszcze coś chcielibyście dodać do tej trasy :?:

 

 

...Ring? :mrgreen:

i Wymój - Mańki :twisted:

 

P.S.

jest jakaś szansa na podanie tutaj wyników? (dokładne czasy mnie interesują)

P.S.2

czy jest jakaś szansa na foty? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ok 60 fotek [w oryginale w duzej rozdzielczosci - 10 megapikseli i w duzych plikach - ok 4,5 mega] zatem je przerobilem i czesc wykadrowalem - miniaturki zamieszcze na forum [ma ograniczenia wielkosciowe - dlatego miniaturki] natomiast same fotki [te przerobione na pliki ok 900 KB moge udostepnic kazdemu przez granie na plyty CD [bezplatnie]. Miniaturki z forum z uwagi na mala wielkosc plikow nie nadaja sie do kopiowania na papier.

Fotki beda gotowe do wrzucenia na forum prawdopodobnie dzis wieczorem, fotki do zgrania na CD jutro.

Fotki podzielone sa tematycznie - I zawody i samochody, II - takie moje szczegoly bryczek - III - rozdanie nagrod.

Fotki sa opisane i skomentowane i kazda ma numer porzadkowy [bez numeru komputer je po prostu miesza - a numer pozwala zachowac chronologie.

Mysle tez by kilka nagranych plytek zostawic u Pana Kopera - ale to dopiero we wtorek.

Pozdrawiam - fajnie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki w( tym czasy) oraz 2-3" zawodowe "zdjęcia każdej załogi maja być podane i umieszczone tutaj zgodnie z umową - myśle , że w poniedziałek :roll: Bede interweniował jak cos... :mrgreen:

AK

ps.Dziekuje za uwagi i nastepnym razem zwielokrotnimy niektóre próby i napewno jakas szutrowo-trawiasta próba też bedzie :cool: (mnie sie przyda bo cos "zesztywniałem" na przejezdzie po tym błocie) :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...