Skocz do zawartości

WRX MY'06 - dodatkowe światło stop (na podszybiu)


Qóba

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qóba napisał:

Hej,

krótkie pytanie - wysiadł mi 'stop' na podszybiu, niestety nie mam manuala. Czy ktoś z Was może mi proszę dać znać jaka tam jest żarowka i jak się do tego dobrać ;)?

 

Dzięki bardzo,

Kuba

Instrukcja mówi, że jest tam żarówka 21W. Prawdopodobnie taka sama jak do światła cofania. 

Wymiana bez demontażu całej lampki. Obudowa powinna się rozpołowić jak delikatnie podważysz śrubokrętem. Ta górna część powinna zejść. 

Masz spoiler ze światłem stop ? Jeżeli tak, to odłącz wtyczkę z tego za szybą. Z tego co wiem to "trzecie światło stop" może być tylko jedno. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qóba napisał:

@Tomasz_555, mam karbonowy parapet z niedziałającym światłem stop :) Powoli zastanawiam się co by było łatwiej podłączyć ;)

Oryginalny duży spoiler STi ma listwę LED i żeby się do niej dostać trzeba ściągać cały spoiler z klapy. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale jeżeli jest tam listwa led taka jak w oryginalne to problemem może być nie tyle jej uszkodzenie co po prostu brak łączności. W moim przypadku tak było. Po ściągnięciu spoilera okazało się, że przewód był niezlutowany tylko skręcony i jak składali tył po stłuczce to nie sprawdzili. Zerknij też na przewody wchodzące ze spoilera do wnętrza - może po prostu gdzieś jest niespięte. :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...