Skocz do zawartości

B9 TRIBECA Migające podświetlenie stacyjki.


JAREKMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2 miesięcy stałem się posiadaczem modelu B9 i zauważyłem że miga mi podświetlenie stacyjki ( chodzi o czerwony pierścień wokół stacyjki ).

Miga od momentu włożenia kluczyka do auta i nie przestaje. Da sie z tym jeździć ale zastanawia mnie czy nie jest to z czymś problem skoro tak miga. Wydaje mi się że zaraz po zakupie tego nie było a pojawiło się gdy pogrzebałem trochę w komputerze diagnostycznym i przez przypadek wykasowałem dane z TPMS. Teraz wpisałem ponownie dane z czujników do auta ale nadal podświetlenie stacyjki miga. Co może być tego przyczyną. Link do filmu który to obrazuje https://www.youtube.com/watch?v=ywgepMIbOqA&feature=youtu.be

Edytowane przez JAREKMAX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za pomoc. Według powyższego opisu znalazłem tą opcje w skanerze i przełączyłem z trybu "FACTORY" w tryb "MARKET" i migające podświetlenie stacyjki zgasło.

Tak zupełnie przy okazji mam pytanie odnośnie w miarę aktualnych map do wbudowanej nawigacji. Czy zna ktoś z was źródło z którego można zdobyć takie mapy w niedrogiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JAREKMAX napisał:

Tak zupełnie przy okazji mam pytanie odnośnie w miarę aktualnych map do wbudowanej nawigacji. Czy zna ktoś z was źródło z którego można zdobyć takie mapy w niedrogiej cenie?

 

nie ma nowszych map jak 2014 pod Core 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...