Skocz do zawartości

Forester 2.5 US SPEC MY98 automat - pytanie o rozklad mocy


pitgol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Przymierzam sie do zakupu Forestera 2.5 US SPEC MY98 w automacie. Nie moge nigdzie znaleźć informacji o tym, jak wygląda podział napędu na osie. Piszcie proszę co wiecie i rozjaśnijcie mi w łepetynie.

 

pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzial plynny od przod/tyl 90:10 przy normalnej jezdzie do 50:50 przy poslizgu kol. itp.

 

Z taka Twoja opinia spotkałem sie w poście z innym wątku, tuz pod nim ktoś pisał o 45:55. A sieci znajduje również opinie, ze jest to stale 50:50 jak "w każdym Foresterze z tych lat" (tak piszą ludzie".

 

W gruncie rzeczy chodzi mi o to, czy np podczas wpadania w poślizg na zakręcie, albo na śniegu Forester 2.5 wolnossak z automatem będzie zachowywać sie jak 4WD czy nie daj boże jak FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzial plynny od przod/tyl 90:10 przy normalnej jezdzie do 50:50 przy poslizgu kol. itp.

 

Z taka Twoja opinia spotkałem sie w poście z innym wątku, tuz pod nim ktoś pisał o 45:55. A sieci znajduje również opinie, ze jest to stale 50:50 jak "w każdym Foresterze z tych lat" (tak piszą ludzie".

 

W gruncie rzeczy chodzi mi o to, czy np podczas wpadania w poślizg na zakręcie, albo na śniegu Forester 2.5 wolnossak z automatem będzie zachowywać sie jak 4WD czy nie daj boże jak FWD.

Ja przy szybkim pokonywaniu zakrętow np. po sniegu blokuje bieg recznie np 3 czy 2 zalezy od łuku tak jak w MT i jest OK :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...