Skocz do zawartości

Jak dostać się do spryskiwacza reflektora?


H0RN1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno w moim hawku zaczął ciec lewy spryskiwacz reflektora, otwiera się, ale nie puszcza płynu, który wycieka z pod zderzaka. Stąd pytanie, co trzeba zdemontować i w jakiej kolejności żeby mieć dostęp do bebechów spryskiwacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Panbenonium napisał:

Odciągasz go normalnie na zewnątrz i jak odciągniesz, przyblokuj czymś, żebyś mógł go wypiąć.

albo tak, albo po prostu ściągasz zderzak i jest dostęp, ale da się odciągnąć, tylko nie na chama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imprezie GC wolnymssaku tam dostęp jest spoko (i od góry, i od dołu). Banalna rzecz do ogarnięcia :-)

Może ci wężyk spadł. Kartony i ładujesz się pod auto. Jak masz możliwość podniesienia to będzie formalność.

 

Gorzej z pompką bo trzeba zbiornik na płyn odkręcać, a jak wrzucisz używkę to zaraz znowu przestanie działać. Przerabiałem to i w sumie olałem temat.

Edytowane przez Adrian Foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.11.2020 o 13:49, Adrian Foto napisał:

W imprezie GC wolnymssaku tam dostęp jest spoko

Niestety w GD od góry zasłania reflektor a od dołu halogen, także jednak trzeba ściągnąć zderzak tak, żeby nie uszkodzić spryskiwacza. Na razie olałem temat ale niedługo się za to zabiorę, napiszę niżej jak to przebiegło i zamknę temat. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...