Skocz do zawartości

Zastąpienie układu powietrza wtórnego SAI


Subaraczek Legacek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Mam do odsprzedania emulator zastępujący  obwód powietrza wtórnego do Subaru. Emulator nowy, nieużywany. Dokumentacja w j. angielskim, przetłumaczona na polski, oraz moje uwagi i doświadczenia nabyte przy podłączaniu. Sam na takim samym jeżdżę od wiosny i wszystko jest OK, kontrolka ani raz nie zaświeciła. Jeżeli będzie ktoś chętny na zakup to proszę o info na priv, w przeciwnym razie w przyszłym tygodniu wystawię na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy identyczne fury. Koszt to 586 zł plus przesyłka. Ja na takim samym ustrojstwie jeżdżę od wczesnej wiosny. Na początku powtykałem przewody do wtyczek i nic nie demontowałem. Później gdzieś po miesiącu zrobiłem instalację jak należy, natomiast zbędne bebechy zdemontowałem dopiero w lecie. Zapomniałem o wku.... kontrolkach, które z początku jeździłem kasować do mechanika a że zapalały się coraz częściej kupiłem interfejs na necie i robiłem to sam. Denerwowało mnie, że musiałem to nieraz i dwa razy dziennie kasować. Teraz mam święty spokój. Otwory w głowicach zaślepiłem dorobioną blachą nierdzewną 2 mm.

Szkoda, że jesteś z drugiej strony Polski, bo mam już wprawę w podłączaniu - podłączyłem ich chyba z 10 i teraz trwa to poniżej pół godziny. Wystarczą lutownica i cyna, koszulki termokurczliwe, szybkozłączka i trytytki. Do instrukcji którą przetłumaczyłem dopisałem swoje uwagi do montażu żeby było prościej i łatwiej, bo niektórzy też mieli problemy jak ja na początku i musiałem im tłumaczyć.

Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany, mogę Ci dać gwarancję rozruchową na miesiąc. Jestem pewny że u Ciebie też będzie działało bo mamy takie same silniki a kolejne emulatory zamawiam takie same jak do swojego. Niektórzy brali do innych modeli z innymi silnikami i też u nich działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.02.2021 o 10:21, KubaK napisał:

Dzień dobry czy Emulator jest jeszcze dostępny do kupienia? Jeśli nie to bardzo bym prosił o informację gdzie takowy można nabyć :)

 

Tak, jest dostępny. Sprowadzam je niemal systematycznie, bo co chwilę są na niego chętni. Mogę też zamontować lub doradzić w montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Kolego

W dniu 13.04.2021 o 14:13, Subaraczek Legacek napisał(a):

 

Tak, jest dostępny. Sprowadzam je niemal systematycznie, bo co chwilę są na niego chętni. Mogę też zamontować lub doradzić w montażu.

Możesz napisać na priv skąd je sprowadzasz? Ja mieszkam kawałek od polski i może lepiej mi kupić tutaj. Za instrukcje mogę Ci zaplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...