Skocz do zawartości

Podłokietnik ze skody Octavi II


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją imprezę posiadam od 4 lat. Sporo km już przejechałem i zawsze wkurzal mnie brak "normalnego" podłokietnika. Znaczy oryginalne jest ale jest mały, twardy i za cholerę nie sprawia przyjemność trzymania na nim ręki w czasie jazdy po naszych kochanych drogach. Długo myślałem jak to rozwiązać i problem nasunął się po zakupie na 2 auto skody Octavi II. Podłokietnik w niej jest duży, wygodny, wysuwany i z możliwością regulacji wysokości. Wczoraj postanowiłem pójść do garażu i trochę się z nim pobawić by pasował do Subaru. Zabawy trochę było. Poszła w ruch szlifierka i wiertarka i prawko udało się zrobić SWAP. Niestety podłokietnik w Skodzie jest szerszy jak w Subaru więc regulacja wysokości odpadła ale reszte udało się wkomponować w tunel od Imprezy. Wyszło nawet fajnie. Jest stabilny i nie majta się na boki. Koszt 70zł. Jak by ktoś potrzebował jakieś info odnośnie jego zapraszam na PW.

IMG_20201104_102553946.jpg

IMG_20201104_102603411.jpg

IMG_20201104_102624845.jpg

IMG_20201104_102635000.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lelenbp napisał:

Znaczy oryginalne jest ale jest mały, twardy i za cholerę nie sprawia przyjemność trzymania na nim ręki w czasie jazdy po naszych kochanych drogach.

W Levorgu jest wygodny i wysuwany. Choć oczywiście mocowania również nie podejdą bez przeróbki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

ŚWIĘTKORADZCTWO i ZDRADA!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Panie, ŚWIĘTKORADZCTWO to by było jakby skoda dostała graty od Subaru... Tu jest co najwyżej ZBEZCZESZCZENIE....:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię podłokietników i nie mam i nie używam :)

Miałem w WRX ori taki wysoki z wersji usa i co chwilę trącałem go łokciem, wyleciał po pierwszym dniu użytkowania auta :biglol:

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 02:06, lelenbp napisał:

Kwestia przyzwyczajenia. Wcześniej jeździłem autem w których były kubełki Ala recaro przez 6 lat i było nawet wygodnie. W tych fotelach od zakupu 4 lata temu przejechałem już z 60kkm i jest nawet wygodnie

To ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić a auto mam już 3 rok :-) krótkie trasy ok, ale dłuższe... Może kwestia osobnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...