Skocz do zawartości

Osłona pod silnik


Robert Urjasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce zalozyc oslone pod silnik do Outback 2018 r.  Jedna jest z tworzywa ( nie wiem co to za tworzywo)  druga jest stalowa ( nie znam wagi). 

Ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi oslonami. 

Chce kupić i zamontować w salonie Subaru. Nigdzie indziej nie znalazłem tych osłon. 

Poza tym samochód jest jesxze na gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Robert Urjasz napisał:

Witam

Chce zalozyc oslone pod silnik do Outback 2018 r.  Jedna jest z tworzywa ( nie wiem co to za tworzywo)  druga jest stalowa ( nie znam wagi). 

Ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi oslonami. 

Chce kupić i zamontować w salonie Subaru. Nigdzie indziej nie znalazłem tych osłon. 

Poza tym samochód jest jesxze na gwarancji. 

Z tymi osłonami jest tak że mnóstwo gnoju się zbiera i są ludzie którzy właśnie ich nie zakładają nawet w prawdziwym offradzie. 

Ja jestem umiarkowanym zwolennikiem to znaczy osłonić newralgiczne miejsce i po prostu uważać. Jakby tak wszystko poosłaniać to kilogramów przybędzie, prześwit się zmniejszy a jeszcze będzie trzeba je zdejmować żeby błoto wywalić i wyczyścić mechanizmy. 

Co do osłon to jest bardzo ważne, aby ich mocowania były wystarczająco wytrzymałe, bo inaczej wszystko traci sens. 

Najważniejsze osłony to chłodnica i drążki kierowcy misa olejowa silnika oraz zbiornik paliwa, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Land Rovera i jedna z pierwszych rzeczy która założyłem to była osłona drążków . Outback to inny samochid co najwyżej wjade nim w leciutki teren.  Chialem oslonic właśnie newralgiczne elementy. Teraz się okazało że fabryczna osłona która już jest zamontowana  to jest ta sama która mogę dokupić.  Zostaje więc stalowa ale to znowu dodatkowa waga . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...