Jump to content

Pytanie o długość śruby / szpilki w górnym mocowaniu amorka przod

dominikd
 Share

Recommended Posts

Hej,

mam pytanie, czy ktoś może mi zmierzyć ile oryginalnie ma długości śruba / szpilka w górnej poduszce amorka przod (pacjent to akurat legacy, ale pewnie to samo w imprezie i forku).

ja podczas dokrecania ukrecilem ;) a nie chcialbym kupowac calej poduszki, bo ta jest sprawna.

A moze ktos ma akurat zuzyte poduchy i moglby nawet wybic mi jedna?

z gory dzieki!

Edited by dominikd

• dominikd changed the title to Pytanie o długość śruby / szpilki w górnym mocowaniu amorka przod
Hej,
mam pytanie, czy ktoś może mi zmierzyć ile oryginalnie ma długości śruba / szpilka w górnej poduszce amorka (pacjent to akurat legacy, ale pewnie to samo w imprezie i forku).
ja podczas dokrecania ukrecilem  a nie chcialbym kupowac calej poduszki, bo ta jest sprawna.
A moze ktos ma akurat zuzyte poduchy i moglby nawet wybic mi jedna?

z gory dzieki!
Daj jakaś śrubę 10.9. Nie musi to być szpilka. Chwycisz ja od dołu i przykrecisz góra. Niektórzy tak robią gdy montują podkładki do liftu w forku czy OBK.

Teraz, ewemarkam napisał:

Chwycisz ja od dołu i przykrecisz góra.

Dzieki, taki oczywiscie byl moj pierwszy pomysl, ale wolalbym to zrobic jak seria. No ale jak nic nie znajde, to pojde ta drogą ;)

U mnie są wolne szpilki od poduszki z legacy II jeszcze oryginał bo po 25 latach wymieniłem je na nowe , wieczorem zmierzę jej całkowitą długość.

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

U mnie są wolne szpilki od poduszki z legacy II jeszcze oryginał bo po 25 latach wymieniłem je na nowe , wieczorem zmierzę jej całkowitą długość.

Cyknij pls fotke. Pytanie czy tez sa na wieloklin wbijane w poduszke, czy jest sruba od spodu :)

Wielkie dzieki!

dzieki!
podejrzewam ze dlugosc sie nie zmienila na przestrzeni lat ;)
byc moze jutro bede mial jedna poduche (dawce szpilki), to nie bede dalej zawracal gitary, ale jakby cos sie zmienialo, to bede sie pewnie prosil dalej...

pzdr,
Dominik

Sent from my iPhone using Tapatalk