Skocz do zawartości

Pytanie o długość śruby / szpilki w górnym mocowaniu amorka przod


dominikd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam pytanie, czy ktoś może mi zmierzyć ile oryginalnie ma długości śruba / szpilka w górnej poduszce amorka przod (pacjent to akurat legacy, ale pewnie to samo w imprezie i forku).

ja podczas dokrecania ukrecilem ;) a nie chcialbym kupowac calej poduszki, bo ta jest sprawna.

A moze ktos ma akurat zuzyte poduchy i moglby nawet wybic mi jedna?

 

z gory dzieki!

Edytowane przez dominikd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dominikd zmienił(a) tytuł na Pytanie o długość śruby / szpilki w górnym mocowaniu amorka przod
Hej,
mam pytanie, czy ktoś może mi zmierzyć ile oryginalnie ma długości śruba / szpilka w górnej poduszce amorka (pacjent to akurat legacy, ale pewnie to samo w imprezie i forku).
ja podczas dokrecania ukrecilem  a nie chcialbym kupowac calej poduszki, bo ta jest sprawna.
A moze ktos ma akurat zuzyte poduchy i moglby nawet wybic mi jedna?
 
z gory dzieki!
Daj jakaś śrubę 10.9. Nie musi to być szpilka. Chwycisz ja od dołu i przykrecisz góra. Niektórzy tak robią gdy montują podkładki do liftu w forku czy OBK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

U mnie są wolne szpilki od poduszki z legacy II jeszcze oryginał bo po 25 latach wymieniłem je na nowe , wieczorem zmierzę jej całkowitą długość.

Cyknij pls fotke. Pytanie czy tez sa na wieloklin wbijane w poduszke, czy jest sruba od spodu :)

Wielkie dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki!
podejrzewam ze dlugosc sie nie zmienila na przestrzeni lat ;)
byc moze jutro bede mial jedna poduche (dawce szpilki), to nie bede dalej zawracal gitary, ale jakby cos sie zmienialo, to bede sie pewnie prosil dalej...

pzdr,
Dominik


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...