Skocz do zawartości

Outback US 2006, nie działa spryskiwacz przedniej szyby


sartek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jak w temacie: nie działa spryskiwacz przedniej szyby, spryskiwacz szyby tylnej działa ok. Podejrzewam pompkę i w związku z tym mam pytanie: czy ktoś kiedyś widział ją na żywo i może potwierdzić, że produkt z poniższej aukcji ma szansę pasować? Wg opisu aukcji pasuje...

https://allegro.pl/oferta/pompka-spryskiwacza-honda-civic-vii-cr-v-i-ii-hr-v-9677536962

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeczytałem dokładnie opis pasujących modeli i już widzę, że chodzi o poprzedniego Outbacka... Wygląda na to, że to jednak coś takiego powinno być:

https://allegro.pl/oferta/subaru-outback-03-pompka-silniczek-spryskiwaczy-8897273992

A może ktoś ma pomysł, jak zdobyć pasującą pompkę?

 

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam giełdę, nie mam za to czasu, żeby się po niej szwendać, a mechanicy mają tę samą śpiewkę: "Możemy zamówić w ASO". Poza tym mogę kupić dokładnie taką samą niedziałającą używkę jak moja (mam taką teorię, że w tych pompkach zapiekają się gumki od nieużywania, więc taka pompka ze szrotu to spore ryzyko). Kupiłem to coś z aukcji, najwyżej nie będzie pasować, to odeślę. Dam znać :)

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Przyznam, że jestem w tym zielony zupełnie. Do tej pory kupowałem nowe samochody i serwisowałem je w ASO (tak, ja z tych!). Subaru kupiłem w charakterze projektu hobbystycznego, m.in. żeby się na nim uczyć jak najwięcej rzeczy robić samemu, ale na razie łatwo nie jest ;)
Ale do rzeczy: wszedłem na podany przez Ciebie link i nie ma tam Outbacka. Czy mogę sprawdzać numery częsci dla Legacy? Czy może istnieje jakaś inna baza?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi, bo jak widzicie, naprawdę niewiele wiem o naprawianiu samochodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sartek napisał:


Ale do rzeczy: wszedłem na podany przez Ciebie link i nie ma tam Outbacka. Czy mogę sprawdzać numery częsci dla Legacy? Czy może istnieje jakaś inna baza?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi, bo jak widzicie, naprawdę niewiele wiem o naprawianiu samochodów :)

 

Jest pod Legacy:

 

http://opposedforces.com/parts/legacy/us_b13/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!

Sprawdziłem i nr się nie zgadza, ale na oko - w porównaniu z rysunkiem z tej strony - wygląda to dość podobnie. Pompka juz zamówiona, także... okaże się :)

 

PS. Fajny ten katalog - dzięki!!!

 

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...