Skocz do zawartości

jak ustawić poprawną godzinę na zegarku?


semo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Aż wstyd pytać, ale skończyły mi się pomysły...

 

Po wizycie u mechanika, okazało się że na zegarku jest zła godzina. Mam panel dotykowy z nawigacją. 

Kiedy włączam zapłon, obok godziny wyświetla się przycisk "setup". Ustawiam poprawną godzinę, ale nie ma żadnego wyświetlonego przycisku do zapamiętania jej. Jest tylko "next" gdzie mogę ustawić datę (jest poprawna). Jak wyjdę z tego ustawiania którymś z przycisków znajdujących się poniżej ekranu, to ustawiona przeze mnie godzina wyświetla się przez kilka sekund po czym wraca do tej starej niepoprawnej. 

 

Jak zapamiętać tę poprawną godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to godzina ustawia się sama na bazie sygnału z GPS, trzeba tylko w ustawieniach zmienić strefę czasową bo tutaj przeważnie jest problem.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

A i trzeba to zrobić w ustawieniach navi jak kolega wyżej napisał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówkę. Poszukam w nawigacji. 

 

Tylko w takim razie po co wyświetla się przez kilkanaście sekund po włączeniu zapłonu przycisk "Set up" obok godziny? Nieważne... 

 

Niestety w takiej skróconej instrukcji którą znalazłem tutaj na forum, nie ma na ten temat żadnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, semo napisał:

Dziękuję za wskazówkę. Poszukam w nawigacji. 

 

Tylko w takim razie po co wyświetla się przez kilkanaście sekund po włączeniu zapłonu przycisk "Set up" obok godziny? Nieważne... 

 

Niestety w takiej skróconej instrukcji którą znalazłem tutaj na forum, nie ma na ten temat żadnej informacji.

 

Ustawienia w nawigacji ale auto musi stać bo bo jak jedzie to te opcje nie są dostępne. Czas jest z GPSu więc zawsze dokładny - kwestia ustawienia strefy czasowej. Też chwilę się tego naszukałem kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...