Skocz do zawartości

Przewody zapłonowe


NUFI

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję gdzieś kupić przewody zapłonowe NGK do Legacy 1996 silnik EJ22.

Producent takie robi ale nikt tego nie ma w ofercie.

Jakie inne możecie polecić przewodziki zamiast NGK albo gdzie kupić ?

Czy ktoś z forumowiczów używa przewodów BOSCHA w Subaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję gdzieś kupić przewody zapłonowe NGK do Legacy 1996 silnik EJ22.

Producent takie robi ale nikt tego nie ma w ofercie.

Jakie inne możecie polecić przewodziki zamiast NGK albo gdzie kupić ?

Czy ktoś z forumowiczów używa przewodów BOSCHA w Subaru ?

 

A ja mam NGK :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentech są beznadziejne !!! :neutral:

Kiedyś, po traumie związanej z kablami Bosch, wychwalałem je pod niebiosa, teraz mogę potwierdzić że tanie mięso to psy jedzą.

Nie dość że mają beznadziejną jakość izolacji, to jeszcze... wyskakują ze świec podczas jazdy !

Bosch to jeszcze większe badziewie. Są zrobione tak, jakby producent przypadkiem odkrył że pasują do Subaru - nie zaślepiają gniazd, co skutkuje kilogramami brudu w gniazdach, który tylko czeka, żeby wlecieć przez otwór po świecy do cylindra. A jakie ładne przebicia te kable mają... Po co kupować kule plazmowe, wystarczy do auta założyć kable Boscha :wink:

 

Denso albo NGK, innej rady nie ma, panowie. Kupić dobre auto to nie sztuka, jeszcze trzeba zapewnić mu dobre części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergen, kupiłem Sentechy, bo gdzieś tam je poleciłeś... potem sam polecałem.... a teraz :evil::evil: podpisuję się pod tym co napisałeś:

 

Sentech są beznadziejne !!!

bubble

 

o Bosssszzzzzach nawet nie będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergen, kupiłem Sentechy, bo gdzieś tam je poleciłeś...

 

Mea culpa, na początku byłem nimi zachwycony.

 

Wiesz, w porównaniu do - jak by nie było - droższych Boschy to zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie - zaślepki gniazd na świece, załamanie w miejscu linki gazu...

 

Dopiero po jakimś czasie okazało się, że te "dopasowane" kabelki lubią sobie wyskoczyć ze świecy podczas jazdy, albo zrobić małą dyskotekę pod maską...

 

Sentech to zło !

Bosch to zło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

errare humanum est :roll:

 

Jeżeli zbłądziłem, to proszę o wskazówki co do jedynych słusznych - NGK są trudno dostępne. A na tych janmorach na razie jeździ..... dopiero 2K km. Te nowe - niebieskie - to podobno zupełnie inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po jakimś czasie okazało się, że te "dopasowane" kabelki lubią sobie wyskoczyć ze świecy podczas jazdy, albo zrobić małą dyskotekę pod maską...

 

Sentech to zło !

Bosch to zło !

 

Bergen, co sie dzieje, jak kabelki wyskocza ze swiecy? Zalozylem Boscha (za pozno dotarlem do watku) kilka dni temu. Na wszelki wypadek woze w bagazniku stare kable, na szczescie nie zdazylem ich wywalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem je u siebie przed kablami typu JC i sprawowały się nieźle - wymieniłem je po ok 40 tys. i woże jako zapas - nigdy nie wyskoczyły ze świec w przeciwieństwie do kabli typu JC :( .

Niestety, ale ostatnio nie mogłem kupić ani NGK ani Medbryt...

i kupiłem Sentechy, które sprawują się jak na razie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...