Skocz do zawartości

Subaru WRX [VB] (MY22=>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, aflinta napisał:

WRX nie jest reklamowany jako auto rodzinne. Ma się zmieścić torba z rzeczami (dla kierowcy) i komplet kół (po złożeniu oparć). Ogólnie nie spodziewanym się po sedanie większego bagażnika niż ma zwykła impreza.

 

zabil mnie podpis impressive cargo space :)

 

wrx byl dla mnie daily car a tyle to ja mam w obcnej mojej imprezie hb a liczylem ze jak juz sedan jest to powinno byc wiecej ... zwlaszcza ze wrx sti obecny ... ma 12 a nowy 12.5 ... (impressive)

 

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
460 l
Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, orm napisał:

wrx byl dla mnie daily car a tyle to ja mam w obcnej mojej imprezie hb a liczylem ze jak juz sedan jest to powinno byc wiecej ...

Myślę, że WRX podobnie jak Impreza/XV ma więcej miejsca na tylnej kanapie kosztem pojemności bagażnika. Z mojej perspektywy dwóch fotelików na tylnej kanapie, jest to lepsze rozwiązanie niż wożenie powietrza w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Panbenonium napisał:

Impreza po modelu GD zaczęła coraz bardziej przypominać napompowanego fiata sienę. Obły ogór. Dramat.

Uważam, że poprzedni WRX jak i obecny nie wyglądają źle, głosowanie odbędzie się jak zwykle portfelami klientów. Zmanierowanych Europejczyków do głosowania nie dopuszczono ;)

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Infra napisał:

 

are-you-serious-spiderman.gif

 

Ja nie teoretyzuję (w odróżnieniu od niektórych :OO: ), tylko dzięlę się własnym doświadczeniem - przez 1,5 roku jeździłem poprzednim WRX'em i jako daily to było bardzo fajne auto

 

20200803_103342.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Zapytaj księgowych :)

Ja rozumiem, że teraz się liczy "customer perceived value" i trzeba mieć więcej ekranów i większe niż "somsiad". Ale to mainstream. WRX jest jednak kierowany do trochę innej grupy odbiorców niż generyczny sedan w typie Corolli czy Mondeo. Jako pasjonat motoryzacji ubolewam nad kierunkiem rozwoju tejże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Wiadomo już kiedy oficjalnie zostanie pokazane STI?

Zapowiedzi były, że minimum pół roku później jako następny MY czyli MY23. W EU możliwe, że dopiero MY24, jeśli w ogóle. :/

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subbiefan napisał:

Ja rozumiem, że teraz się liczy "customer perceived value" i trzeba mieć więcej ekranów i większe niż "somsiad". Ale to mainstream. WRX jest jednak kierowany do trochę innej grupy odbiorców niż generyczny sedan w typie Corolli czy Mondeo. Jako pasjonat motoryzacji ubolewam nad kierunkiem rozwoju tejże.

 

Tablet zastępujący fizyczne przyciski i przełączniki jest zwyczajnie tańszym rozwiązaniem. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...