Skocz do zawartości

Subaru WRX [VB] (MY22=>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Samochod kupilem bardzo dobry ,taki jaki marzylem od dziecinstwa:) Auto bardzo wzglednie poznalem, dwa SJS-y odbylem. 

W moich rekach jednak wiekszosc czasu sie marnowalo stojac w korkach a nie stac mnie bylo na to zeby miec je jako trzecie auto a na codzien miec co innego. Zona swojego XT18 nie chciala oddac.Zadecydowala ekonomia,pragmatyka itp. Autem pojezdzilem,jakos tam poznalem i ok,styknie. 

WIem ze Ty teraz jestes po zakupie STI i na etapie jego odkrywania i chwalenia. W pelni to rozumiem!

Ja jezdzac MY16 mialem wrazenie jestem nieco "oszukiwany" bo za blisko 200 tys PLN dostaje odgrzewanego kotleta z technologia rodem z przed 10-12 lat.Klimat i odschool ok fajna sprawa ale uwazam ze producent juz nieco robil sobie jaja chwalac sie 400% wiecej sztywnosci budy a pod maska silnik z 2006 roku ktory moze kleknac w kazdej chwili.

STi to bardzo fajny samochod i z checia kupie go w przyszlosci jak bedzie dotrzymywal kroku obecnym czasom z zachowaniem swojego "rajdowego" klimatu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
12 minut temu, Jumpman napisał:

Dlaczego niestety? I skąd te dane? 

Prezentacji za 2 dni nie będzie targi odwołane :(

Niestety bo Polska akcyza spowoduje, że auta będą mało interesujące. W klipie wideo jest tarcza obrotów. Redline jest jak w Ascencie. 2.0DIT ma prawie 7 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://www.subaru.com/2022-wrx?SIE=&delivery_id=1211080416&cid=21SeptWRXDebutaReminder&bid=-1143058

No i jest :) 

 

CVT i ... elektryczny ręczny :huh:

Na szczęście jest też wersja z manualem i ręcznym ręcznym :D

 

2,4 litra, twin-scroll turbo, 271 koni, 258 stopofuntów.

 

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, radix99 napisał:

https://www.subaru.com/2022-wrx?SIE=&delivery_id=1211080416&cid=21SeptWRXDebutaReminder&bid=-1143058

No i jest :) 

 

CVT i ... elektryczny ręczny :huh:

Na szczęście jest też wersja z manualem i ręcznym ręcznym :D

 

2,4 litra, twin-scroll turbo, 271 koni, 258 stopofuntów.

 

silnik spoko cyferki ale wygląd bieda oprócz tej fajnej pomarańczki. przetłoczenia nadkoli jak z rav4 wtf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, paki112 napisał:

Tylko po co te czarne plastiki wokół kół, jakby to co najmniej suv albo crossover by...

 

Bo Subaru teraz stawia wyłącznie na SUV'y (i cross-over'y) - więc jak jakieś auto nie jest SUV'em, to przynajmniej ma wyglądać jak SUV ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jumpman napisał:

Tył... Mocno nieciekawy zobaczymy czy spojler STI uratuje sytuację.

 

dla mnie spoko... przyciemnić tylne szyby, dać normalne felgi i będzie OK... to auto ma jeździć

 

a poprzednik jeździł naprawdę fajnie, seryjne zawieszenie jest idealne na daily-car'a, zgaduję, że teraz z silnikiem 2.4T (szczególnie po lekkim remapie) będzie petarda :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chojny napisał:


 

 

F2E26F2D-4030-4F09-B29B-5D7428166D2C.jpeg

bardziej sie miejscem na klamoty martwię 12.5 cubic feet to szybko licząc 350 l .... az nie chce mi się wierzyć musiałem cos poje ... zweryfikujcie mnie

za strona subaru.com

 

Impressive Cargo Space

The 2022 WRX is a performance car that can fit your whole life. With its 60/40 split-folding rear seat and a spacious 12.5-cubic-foot trunk, you can load up for the track, the weekend, or wherever your road takes you next.

 

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, orm napisał:

Impressive Cargo Space

The 2022 WRX is a performance car that can fit your whole life. With its 60/40 split-folding rear seat and a spacious 12.5-cubic-foot trunk, you can load up for the track, the weekend, or wherever your road takes you next.

WRX nie jest reklamowany jako auto rodzinne. Ma się zmieścić torba z rzeczami (dla kierowcy) i komplet kół (po złożeniu oparć). Ogólnie nie spodziewanym się po sedanie większego bagażnika niż ma zwykła impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...