Skocz do zawartości

Subaru WRX [VB] (MY22=>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

No i są pierwsze zdjęcia samochodu testowego nowej generacji WRX:

subaru-wrx-spied-1-copy-1600875851.jpg?c

 

subaru-wrx-spied-2-copy-1600875907.jpg?c

 

subaru-wrx-spied-3-copy-1600875955.jpg?c

 

https://www.caranddriver.com/news/a34126926/2022-subaru-wrx-spied/

 

Z tyłu na pewno będzie wyglądał inaczej niż nowy Levorg, przez inne światła.

 

PS Z tyłu wygląda bardzo podobnie do VIZIV (ścięta klapa, panel świetlny, linia okien bocznych idąca ku górze):

 

subaru-wrx-spied-1-copy-1600875851.jpg?c

subaru-viziv-performance-concept-2-yrg5.

 

 

Edytowane przez FilipBB
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, szamot napisał:

Niech wygląda jak chce ważne by mocą i prowadzeniem nawiązało walkę, z co bardzo wątpię, z obecną bardzo mocną ligą hh

Obym się mylił i oby mnie było na niego stać :D

Nie wiem jakie HH masz na myśli konkretnie, ale wydaje mi sie, ze każde STI prowadzeniem co najmniej nawiązuje walkę z obecna bardzo mocna ligą. Co do mocy - różnie, choc tez dramatu nie ma. Nie sądzę, zeby prowadziło sie gorzej od poprzedników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szamot napisał:

Pierwszy z brzegu , podobna półka cenowa

Focus RS

 

 

Pomijając fakt, ze już nie produkowany, „wybierał papieża” przy przebiegu 15k km nawet, po dwóch kolkach na torze odłączal tył napęd... to nadal nie zgodzę się, że prowadzi sie lepiej niż STI. 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 14:01, Infra napisał:

Ale kurnik szeroki, hehe. Ciekawe jakie cyferki pod maską będą.

Był gdzieś w sieci artykuł gdzie pisano, że ma być silnik 2.4 o mocy ok 400KM

O tu cos piszą:

https://www.autoevolution.com/news/2022-subaru-wrx-sti-expected-with-fa24-24-liter-turbo-boxer-engine-400-hp-141325.html

Edytowane przez Paulus
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, szamot napisał:

A ja uważam że lepiej

 

 

Przekonałeś mnie :) 

Szkoda, ze już go nie produkują. Nadzieja w STI dostępnym w EU. 

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, szamot napisał:

Tak szybko ???

Bez zażartej dyskusji , wyszukanych argumentów ?

Nuda :biglol:

Siła i głębia argumentów mnie przygniotła :) 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 20:58, Czarne_Koronkowe napisał:

To samo chcałem napisać. Wyglada bardziej na Legasia

Bardzo kobylasty wygląda ten prototyp.

Faktycznie na Legasia się nadaje. 

Poza tym już widać ze zdjęć że odbiega od prototypu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja: "wygląda fajniej / niefajniej, szybciej / wolniej, ładniej / brzydziej".

Super. Z pewnością dojdziemy do konsensusu.

Wracam natomiast do pytania, czy są jakieś potwierdzone informacje na temat planów lub nie dystrybucji tego pojazdu w EU? Pytanie zdaje się było również zadane @Dyrekcja, ale póki co bez odpowiedzi.

 

Zdrówka!

Luke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Luke Skywalker napisał:

Ciekawa dyskusja: "wygląda fajniej / niefajniej, szybciej / wolniej, ładniej / brzydziej".

Super. Z pewnością dojdziemy do konsensusu.

Wracam natomiast do pytania, czy są jakieś potwierdzone informacje na temat planów lub nie dystrybucji tego pojazdu w EU? Pytanie zdaje się było również zadane @Dyrekcja, ale póki co bez odpowiedzi.

 

Zdrówka!

Luke

 

Mysle ze do konca roku na stronie SIP beda juz potwierdzone wersje wyposazenia i oficjalne cenniki:D

 

Niektore osobniki na tym Forum chyba zbytnia ulegaja magii Dyrekcji. Zobacza jedno zdjecia i juz chca oficjalnych potwierdzonych informacji.

 

Ledwo co pojawil sie "spy car" a Wy juz go widzicie w salonach nad Wisla. Rozumiem ze glod szybkiego Subaru jest spory (sam go mam) ale pozostaje nam obejsc sie smakiem i cieszyc sie z subiektywnie szybkiego E-boxera:) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "wy" tylko "ja" i cenników nie oczekuję. Pytam o plan na wysokim stopniu uogólnienia z ust importera. A że sam jestem importerem to wiem, że plany na takim etapie wprowadzania produktu już są. Plany.

 

Zdrówka!

Ł.

 

PS.: Jak dorwiesz gdzieś folder po polsku, wrzuć na Forum... :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Luke Skywalker napisał:

Nie "wy" tylko "ja" i cenników nie oczekuję. Pytam o plan na wysokim stopniu uogólnienia z ust importera. A że sam jestem importerem to wiem, że plany na takim etapie wprowadzania produktu już są. Plany.

 

Zdrówka!

Ł.

 

PS.: Jak dorwiesz gdzieś folder po polsku, wrzuć na Forum... :wub:

Zauwazyles juz pewnie (a chyba raczej nie) ze polski/europejski importer to moze miec plany i chciec sprzedawac wszystko...pod warunkiem ze dostanie samochody od FHI. Co do tzw planow ilekroc Dyrekcja jest pytana o nie to pada odpowiedz " nie ma(my) takich planow"... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy ze względu na wymogi emisyjne w UE w ogóle te modele mogłyby być oferowane u nas pomijając strategiczne decyzje producenta i importera.

W dostępnych informacjach na temat silników jest mowa o czysto benzynowym zasilaniu.

 

Zdrówka!

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luke Skywalker napisał:

Ciekaw jestem, czy ze względu na wymogi emisyjne w UE w ogóle te modele mogłyby być oferowane u nas pomijając strategiczne decyzje producenta i importera.

W dostępnych informacjach na temat silników jest mowa o czysto benzynowym zasilaniu.

 

Zdrówka!

Luke

Mialem STI MY16 i sprzedalem po 2,5roku .Super auto ale niestety byl to juz mocno odgrzewany kotlet z paliwozernym i podatnym na awarie silnkiem ktory dostawal baty od mocnych diesli lub tez benzynowej mocnej konkurencji.

Jestem za tym zeby ten samochod byl oferowany w nowej odlosnie w EU ale powinien miec te 400 KM znowoczesnego malo awaryjnego silnika.Setke powinien robic blizej 4s powatrzalnie. W ostatnim STi rozstrzaly byly w zaleznosci od techniki 4,6s do 6,0s :) 

Powinen bez wstydu na prostej konkurowac z RS3 , A 35/45 AMG itp. Obecny model ledwo dawal rade BMW 530/535 d:) 

Nie obejdzie sie systemow i asystentow bo dzisiaj to juz jest must have. 

Wlepic te wszystkie eco/bio kary w cene. Niech ten samochod bedzie drogi ale wart swojej ceny.

Ostatnie egzemplarze MY19 Final Edition to byla kpina z klientow. Jezdznie i silnikowo to samo co zwykle MY a cena +30 tys PLN za tabliczke z numerkiem i srebrne srednio ladne lusterka.Do dzisiaj mozna spotkac te cuda w necie z niskimi przebiegami i nikt tego nie chce bo uzywki zeszly cenowo do lekko uzywanego zwyklego MY19 ...

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lisek napisał:

Mialem STI MY16 i sprzedalem po 2,5roku .Super auto ale niestety byl to juz mocno odgrzewany kotlet z paliwozernym i podatnym na awarie silnkiem ktory dostawal baty od mocnych diesli lub tez benzynowej mocnej konkurencji.

Jestem za tym zeby ten samochod byl oferowany w nowej odlosnie w EU ale powinien miec te 400 KM znowoczesnego malo awaryjnego silnika.Setke powinien robic blizej 4s powatrzalnie. W ostatnim STi rozstrzaly byly w zaleznosci od techniki 4,6s do 6,0s :) 

Powinen bez wstydu na prostej konkurowac z RS3 , A 35/45 AMG itp. Obecny model ledwo dawal rade BMW 530/535 d:) 

Widzisz, najwyraźniej kupiłeś zle auto. Zresztą jak widać sprzedałes je po 2,5 roku, nieco później niż ja nietrafionego OBK 2,5 MY 16 (nie dałem rady ani ja ani żonka żyć z jego dynamiką). Do wyścigów na prostej można kupić wiele lepszych aut. Choćby przytoczone przez Ciebie BMW w dyszlu. 

Co do „dostawania batów od mocnych diesli lub benzynowej konkurencji” to masz na mysli długie proste czy tez jazdę na śliskich, krętych drogach? 

IMHO STI to bardzo fajne auto, jesli je poznasz - ESP off, tor, im bardziej ślisko tym fajniejsza zabawa. Ciagle jest to bardziej mechaniczne, a nie cyfrowe auto - jak choćby genialne w prowadzeniu A45 AMG. Old school. Jakie bedzie nowe STI? Chyba wolałbym, zeby nadal było „inne”, mające swój niepowtarzalny charakter, nawet jesli nadal nie bedzie mistrzem prostej. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...